NewsyKinga Rusin wyciągnęła stare zdjęcie z córkami w słusznej sprawie. Jak wyglądała Iga Lis zanim rozkochała w sobie Taco Hemingwaya?

Kinga Rusin wyciągnęła stare zdjęcie z córkami w słusznej sprawie. Jak wyglądała Iga Lis zanim rozkochała w sobie Taco Hemingwaya?

Kinga Rusin z córkami
Kinga Rusin z córkami
Aneta Błaszczak

24.10.2019 20:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kinga Rusin może pochwalić się imponującą relacją z córkami. Pola i Iga od chwili narodzin są oczkiem w głowie gwiazdy TVN-u, która na swoim Instagramie często je wspiera. Dziewczyny dostarczają sławnej mamie wielu powodów do dumy. Obie odnoszą spore sukcesy na polu dziennikarskim. Szczególnie młodsza, Iga, może pochwalić się osiągnięciami, które mogłyby wprawić w kompleksy najbardziej wytrwałych dziennikarzy politycznych w kraju.

Kim są córki Kingi Rusin?

Iga od jakiegoś czasu publikuje swoje teksty na łamach brytyjskiego portalu Politico, który jest źródłem codziennych informacji dla milionów czytelników na całym świecie. 20-latka ma na swoim koncie także współpracę redaktorką z polską edycją Vogue'a, choć oczywiście w mediach znana jest przede wszystkim ze swojej zapierającej dech w piersiach urody, udziału w kampanii La Manii oraz związku z największą gwiazdą rapu ostatnich lat – Taco Hemingwayem. Z kolei Pola jest zapaloną kibicką, fanką sportu, szczególnie jazdy konnej. O jej życiu uczuciowym wiemy niewiele, poza tym, że przez jakiś czas była dziewczyną wschodzącej gwiazdy futbolu – Kamila Grabary.

Kinga Rusin z córkami - Polą i Iga Lis
Kinga Rusin z córkami - Polą i Iga Lis

Kinga Rusin z córkami na starym zdjęciu. Jak się zmieniły?

Kinga co jakiś czas rozpieszcza internautów serwując im rarytasy w postaci zdjęć wyciągniętych wprost z domowego archiwum. Dzisiaj na przykład gospodyni Dzień Dobry TVN zamieściła fotografię sprzed dwóch dekad. Do czarno-białego zdjęcia zapozowała tuląc siedzące na kolanach córki. Urocza publikacja ma na celu nie tyle wzbudzić zachwyt wśród internautów, co przede wszystkim zachęcić Polaków do oglądania jutrzejszego wydania porannego programu TVN-u.

Kinga Rusin potępia zakaz edukacji seksualnej

O co chodzi? Już tłumaczymy. W lipcu do Sejmu trafił projekt przygotowany przez organizację Stop pedofilii. Jego autorzy chcieli, żeby za edukację seksualną osób niepełnoletnich karać nawet trzema latami więzienia. Kuriozalny pomysł potępiły miliony Polaków, w tym wiele gwiazd, na czele z Anją Rubik i Kingą Rusin, która postanowiła wziąć sprawę w swoje ręce, i jako że może pochwalić się potężną siłą rażenia, zamieściła na Instagramie taki oto komunikat:

Powróćmy jak za dawnych lat.... Jutro w Dzień Dobry TVN, porozmawiamy m.in. o tym skąd się biorą dzieci. Serio! Skoro, jak wynika z badań, 80% rodziców chce edukować w tym temacie swoje pociechy to warto wiedzieć jak to zrobić. Temat na czasie nie tylko teraz, ale od zarania dziejów. A jak już dzieci przyjdą na świat to jak on się zmienia? Oj coś wiem na ten temat. I o tym też jutro będzie. Zapraszamy z @p_krasko od 7:30!
Kinga Rusin, Piotr Kraśko - Dzień Dobry TVN
Kinga Rusin, Piotr Kraśko - Dzień Dobry TVN

Internauci błyskawicznie odpowiedzi na zaproszenie gwiazdy. Wśród setek zachwytów nad wiecznie młodym wyglądem prezenterki znalazły się między innymi następujące wpisy:

 • Kinga, takie tematy w tv? A strach przed karą więzienia?
 • Mam dwoje nastolatków, dużo rozmawiamy z nimi o seksualności, dojrzewaniu, uczuciach itd. Chociaż nie mamy z tym problemu, to nasza młodzież czasem woli rozmawiać o tym z kimś innym niż rodzice. Rozumie to bardzo dobrze. Na szczęście my nie mieszkamy w Polsce i tutaj takie rozmowy są prowadzone także w szkole. Jako mama nastolatków wychowanych z edukacją seksualną od wczesnych lat mogę potwierdzić, że obecne protesty w Polsce są w pełni uzasadnione.
 • Cudowna, piękna mama. Szacun za edukację dla rodziców i dzieci. Nie chce mi się za dużo pisać, bo ja doceniam każdy dzień mojego życia…
 • Trzeba edukować i o tym mówić.. Dopóki jeszcze można...

Aż chciałoby się powiedzieć, że jutro rano obecność przed telewizorami jest obowiązkowa. Będziecie oglądać?

 • Kinga Rusin z córkami Igą i Polą w Tatrach
 • Kinga Rusin z córkami na Kasprowym Wierchu
 • Fotografia: Instagram.com
 • Kinga Rusin z córką oddają ubrania do krawca
 • Kinga Rusin z córkami. Archiwalne zdjęcie gwiazdy
 • Kinga Rusin z córkami - Dzień Dziecka 2017, Instagram
 • Kinga Rusin z córkami w młodości
 • Kinga Rusin z córkami - Polą i Iga Lis
[1/8] Kinga Rusin z córkami Igą i Polą w Tatrach
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także