46 letnia Kinga Rusin przerywa świąteczne milczenie! Cała w skowronkach pozdrawia stęsknionych fanów chwaląc się swoją naturalną siwizną!

Kinga Rusin sexy

Kinga Rusin sexy

Kinga Rusin pokazała się w siwych włosach

Gwiazda stacji TVN Kinga Rusin uchodzi za ikonę stylu, mody i urody.Wszystko co robi idzie w parze z jej przekonaniami i nieukrywanym zamiłowaniem do ekologii, i zdrowego trybu życia. Fani dziennikarki doskonale znają również jej odważne i stanowcze poglądy w ważnych tematach społecznych. Rusin jest także podziwiana za świetny wygląd. Dziennikarka ma 46 lat, jednak nadal wygląda jak nastolatka, ma idealną figurę, piękną cerę i zdrowe lśniące włosy. Istny ideał kobiety! Kinga bardzo często dzieli się z fankami swoimi sekretnymi przemyśleniami, udziela cennych rad, dzięki którym każda kobieta jest w stanie poprawić jakość swojego życia. Prezenterka TVN, po krótkiej przerwie świątecznej, pojawiła się na swoim profilu z miłym przesłaniem skierowanym do fanek.

Dzień dobry?! Mam nadzieję, że mieliście cudowne święta?. Ja, pierwszy raz od dawna, miałam niczym niezakłócony czas dla moich córek i mamy. Stąd cisza na profilach. Postanowiłyśmy te szczęśliwe chwile zachować tylko dla siebie. Przepraszam wszystkich, którzy w ostatnich dniach pytali o Pat&Rub – musiałam, na prośbę rodziny, na chwilę odstawić komputer. Ale koniec laby! Odpowiem na pewno wszystkim po kolei ?.

Uwagę internautów, oprócz cennego wpisu, przykuł jeszcze jeden istotny szczegół. Pod komentarzem Rusin wkleiła swoje piękne zdjęcie, na którym można dostrzec na jej włosach delikatne siwe pasma. Jak wiadomo obecnie w show biznesie prawie każda gwiazda farbuje włosy, tylko nieliczne decydują się pokazać swoje naturalnie siwe włosy. Mówi o tym otwarcie znana z naturalnej siwizny Manuela Gretkowska, zwracając uwagę na to, że właśnie Polki używają farb do włosów najczęściej na świecie. Również Kinga Rusin wielokrotnie podkreślała, że nigdy nie farbowała swoich pięknych włosów. Jedynym zabiegiem na jaki sobie pozwoliła od lat była grzywka, na którą zdecydowała się, bo jak sama przyznała, potrzebowała zmiany. Rusin od lat używa tylko naturalnych kosmetyków własnej marki, to im zawdzięcza swój fenomenalny wygląd. Dziennikarka całkowicie zrezygnowała z chemicznych farb do włosów.

Nie farbuje włosów?

 Kinga Rusin nigdy nie ulega presji, zatem i nie farbuje swoich włosów. 46 letnia gwiazda  jest świadoma swojej dojrzałości i kobiecości, nie wstydzi się naturalnej siwizny, czym dowodzi, że jako gwiazda ma do siebie spory dystans. Każda kobieta wie, że siwe włosy są naturalnym znakiem upływającego czasu. Zatem i idealna Kinga Rusin zmienia się jak zwykła kobieta. Rusin daje przykład innym kobietom, z wielką dumą eksponuje swoje siwe włosy! W przeciwieństwie do innych gwiazd, ona nie zamierza skorzystać z zabiegu koloryzującego. Jak pokazują komentarze fanów pod zdjęciem – słusznie. Wszyscy są zgodni, że Rusin wygląda pięknie i bardzo kobieco.

Niesamowite jak pięknie można wyglądać bez tego „oklepanego luksusu” na twarzy… Jestem zachwycona Pani naturalnością i czekam z niecierpliwością na kolejne odsłony:)

Jestem tobą oczarowana ?❤

Mam pytanie bo mnie to ciekawi bardzo. W dzisiejszych czasach trudno spotkać kobietę która nie farbuje włosów. Jeśli się pojawiają pierwsze siwe włosy tym bardziej kobiety sięgają po koloryzację. Stąd moje pytanie i ciekawość, dlaczego Pani nie farbuje włosów ???

Pięknie Pani w tym kolorze włosów ? zastanawiam się jakby Pani wyglądała w blondzie???

Pani Kingo proszę więcej nie chudnąć-twarz!!!! ZA CHUDA ?

Pani Kingo czy to specjalny taki look czy nie farbuje Pani włosów?

Kremy same nie wystarczą…niestety wystarczy porównać zdjęcia z przed lat..i prawda wychodzi na jaw.

Owszem kosmetyki wpływają na kondycje skory ale bez przesady. W każdym razie marketing niezły ?

A wam jak podoba się Kinga Rusin z siwymi włosami?

Piękna Kinga Rusin jeszcze dłużej będzie gościć na antenie TVN! Od nowego roku zmiany w stacji!

Kinga Rusin w intymnej rozmowie z Tomaszem Gollobem! Sportowiec po raz pierwszy tak szczerze o swoim stanie zdrowia! [WIDEO]

Ale numer! Hanna Lis pochwaliła się zdjęciem z przyjaciółkami, a tam? “Czy to Kinga Rusin?!”


Kinga Rusin pokazała się w siwych włosach

Kinga Rusin pokazała się w siwych włosach

Kinga Rusin i Małgorzata Rozenek pozują pod choinką

Kinga Rusin i Małgorzata Rozenek pozują pod choinką

Kinga Rusin apeluje do Mateusza Morawieckiego

Kinga Rusin apeluje do Mateusza Morawieckiego

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×