Szukaj

Choinka Kingi Rusin jest zupełnie inna niż wszystkie. „To mój wybór!”. Fani są w szoku…

Kinga Rusin

Kinga Rusin

Kinga Rusin pokazała zdjęcie eko choinki

Święta Bożego Narodzenia już tuż tuż. W niemalże wszystkich domach trwają właśnie ostatnie przygotowania. Jednym z najważniejszych jest świąteczne drzewko. Najlepiej jeśli jest naturalne, pachnące lasem i pięknie przystrojone. Wiedzą coś o tym polskie gwiazdy. Wiele sław na swoim Instagramie pochwaliło się zdjęciem tegorocznej choinki. Niektóre naprawdę robią wrażenie!

Zobacz: Choinki gwiazd – kto zdecydował się na skromne drzewka, a kto postawił na iście królewskie ozdoby?

Zupełnie inny stosunek do choinki ma Kinga Rusin. Dziennikarce nie zależy na tym, aby drzewko było udekorowane bombkami, lampkami i innymi ozdobami. Ale to nie wszystko. Gwiazda nie chciała nawet, aby jej choinka przypominała…choinkę. Na swoim Instagramie prezenterka opublikowała zdjęcie kartonowego drzewka. Jak się okazuje, dla Kingi najważniejsze było to, aby choinka była ekologiczna!

Mój wybór! Eko choinka z makulatury. Można ocalić parę drzewek. Miliony choinek ktore po świętach trafiają na śmietniki to bardzo smutny widok. Masowa „produkcja” świerków i jodeł na plantacjach, nie służy niestety dobrze srodowisku naturalnemu. Nie mówiąc o nielegalnych wycinkach z lasów. Może warto przemyśleć tegoroczny wybór.

To bardzo szlachetny gest ze strony gwiazdy, jednak fani nie podzielają jej optymizmu związanego z kartonowym drzewkiem bożonarodzeniowym.

A jak wyglądają Wasze choinki? Preferujecie sztuczne, czy naturalne? A może poszedł w ślady Kingi i także zafundował sobie taką ekologiczną wersję?

Kinga Rusin Instagram

Kinga Rusin Instagram

Kinga Rusin - gwiazdy w programie śniadaniowym

Kinga Rusin – gwiazdy w programie śniadaniowym


Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×