Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 25.04.2018

Kinga Rusin i Małgorzata Rozenek jak bliźniaczki w przepięknej świątecznej sesji! Blondynka w pastelach i brunetka na czarno! Cudo!

Kinga Rusin i Małgorzata Rozenek choinki


Kinga Rusin i Małgorzata Rozenek pozują pod choinką

Święta za pasem, zaczął się zatem cykliczny szał ubierania choinek i kupowania prezentów. Gwiazdy zapychają swoje profile zdjęciami z Mikołajem, choinką, w wywiadach dzielą się fenomenalnymi przepisami i tradycjami świątecznymi. Wiemy co będzie na ich stołach wigilijnych, poznajemy również kreacje świąteczne gwiazd. W ostatnim czasie takie informacje media zalewają. Podobnie uczyniły dwie gwiazdy TVN- Kinga Rusin oraz Małgorzata Rozenek. Obie zaprezentowały się w eleganckiej odsłonie przy choince.

Dziennikarki wyglądają perfekcyjnie, maja również wspaniałe propozycje prezentowe. Kinga Rusin zaproponowała prezent z przesłaniem!

Szukasz oryginalnego prezentu na święta? Chciałbyś, żeby miał też dodatkowe przesłanie? Podaruj najbliższym kosmetyki Pat&Rub? (dostępne na www.patandrub.eu)! Tylko teraz masz szansę dostać je w świątecznej ??? promocji. Jeśli zdecydujesz się na zestaw dwóch produktów, to drugi jest za 50% ceny, a w zestawach trzyproduktowych trzeci produkt jest za darmo?! Dając w prezencie 100% naturalne i ekologiczne kosmetyki Pat&Rub nie tylko pokażesz, że dbasz o urodę kogoś, kto jest Ci bliski, ale również o jego zdrowie i o lepsze jutro dla Ziemi. Zapraszam do naszego sklepu www.patandrub.eu, zakładka „Zestawy Świąteczne”???!

Małgorzata Rozenek również poszła w kosmetyki! Perfekcyjna pani domu proponuje nam zakup elegancko wyglądającej buteleczki Cashmere Vanilla. Ten zapach możecie poczuć w salonach KAZAR.

Sami wybierzcie prezent i śnieżynkę.

Tylko ona potrafi tak rozpalić zmysły internautów! Gwiazda TVN w seksownej pozie ujeżdża różowego flaminga!

Kinga Rusin mieszka jak światowa gwiazda! Jej stylowy apartament robi wrażenie! Szczególnie luksusowa łazienka z seksowną dziennikarką w samym szlafroczku!

Kinga Rusin zna się na rzeczy! W tych boskich butach chodzi już od pięciu lat, a one nadal nie wyszły z mody! Wiemy gdzie je kupić i za ile!

Kinga Rusin czy Małgorzata Rozenek? Którą wolisz?Komentarzy: 1


Asia | 12 grudnia 2017, 22:07

Obydwie bardzo ładne, odchudzone ale teraz każdy może tak wyglądać, dobra, zbilansowana dieta, iqacai, trochę ruchu i ciało zaznie się wysmuklać. no wiadomo drogie ciuszki i kosmetyki to już inna kwestia.


Dodaj komentarz
×