Już jest! Zwiastun świątecznego wydania Milionerów z gwiazdami: Małgorzata Rozenek, Kinga Rusin, Piotr Kraśko i inni: "Niedobrze mi! Można poluzować krawat?" [WIDEO]
W Wielkanoc fani programu Milionerzy obejrzą specjalne odcinki programu prowadzonego przez Huberta Urbańskiego. Wystąpi w nim cała plejada gwiazd, a wygrane pieniądze przeznaczą na fundację TVN.
Z trudnymi pytaniami zmierzą się: Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan, Piotr Kraśko i Kinga Rusin oraz Zygmunt i Filip Chajzer. Oczywiście nie zabraknie emocji i żartów ze strony uczestników. Mamy zwiastuny promujące show.
Niedobrze mi. Hubert! - krzyknęła Kinga RusinMoja mama, jak to obejrzy to powie: Jak mogłaś tego nie wiedzieć - powiedziała RozenekMożna poluzować krawat? - zapytał MajdanDrogi Januszu oderwij się od baby, droga Grażyno, zostaw w spokoju jaja. Oglądaj Milionerów - zachęcał do oglądania Chajzer
Będziecie oglądać?
Źródło: Agencja X-News, Dzień Dobry TVN / x-news.pl
Źródło: Agencja X-News, Dzień Dobry TVN / x-news.pl