Przyjrzeliśmy się największym miłościom w życiu George’a Michaela. Jak długo ukrywał swoją orientację przed światem? Kim był jego najważniejszy partner?

Wszyscy partnerzy George Michael

Wszyscy partnerzy George Michael

Wszyscy partnerzy George’a Michaela

Cały świat dalej nie może wyjść ze stanu szoku, jaki spowodowała informacja o śmierci George’a Michaela. Życie prywatne wokalisty było bardzo barwne jeszcze zanim rozpoczął międzynarodową karierę. Jako homoseksualista ujawnił się dopiero w 1998, co oznacza, że wiele lat przed coming outem żył w związku z mężczyzną ukrywając ten fakt przed informacją publiczną. W życiu Michaela głównie podaje się dwie jego największe miłości – Kenny’ego Gossa i Fadiego Fawaza. Kim byli?

Zobacz także: Znamy oficjalną przyczynę śmierci George’a Michaela! „Zmarł we śnie i nie cierpiał”

Zobacz: Ostatnie zdjęcia George’a Michaela. Wyglądał na przemęczonego

Zobacz: Robert Kozyra wspomina George’a Michaela: „Poznałem go. Pokazał mi…”. Wzruszające słowa nie pozostawiają wątpliwości – odeszła legenda

Kenny Goss kim był chłopak George’a Michaela?

Kenny Goss był przedsiębiorcą przemysłu sportowego i kolekcjonerem sztuki. Spotykali się w latach 1996-2009, powodem ich rozstania było prawdopodobnie uzależnienie George’a od narkotyków i jego problemy z prawem. Para była bardzo blisko pobrania się, natomiast problemy wokalisty uniemożliwiły ceremonię.

George Michael i Kenny Goss - kim był partner George'a Michaela?

George Michael i Kenny Goss – kim był partner George’a Michaela?

Partnerzy George’a Michaela: Fadi Fawaz

Fedi Fawaz to znany stylista fryzur, młodszy od piosenkarza aż o 14 lat.. Artysta spotykał się z nim od 2009 roku. Fawaz może być znany również gejom jako… aktor filmów porno! I mimo że George dowiedział się o tym późno, nie miał problemu z przeszłością partnera.

Fadi Fawaz - ostatni partner George'a Michaela

Fadi Fawaz – ostatni partner George’a Michaela


George Michael i Kenny Goss - kim był partner George'a Michaela?

George Michael i Kenny Goss - kim był partner George'a Michaela?

George Michael i Fadi Fawaz

George Michael i Fadi Fawaz

George Michael śmierć. Kiedy pogrzeb?

George Michael śmierć. Kiedy pogrzeb?

Komentarze

  • Gość pisze:

    jestescie wrong, przecież oglądając nawet film George’a mowil, że jego największą miłością był Anselmo Feleppa. on dumnie o tym wszedzie mowil i kazdy jest przekonany, że tych mezczyzn nigdy tak nie kochał jak Anselmo, więc bzdurą jest nazywac ich jego największymi milosciami skoro on nawet wierny im nie był, a Anselmo tak XD

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×