Szukaj

Kelly Clarkson szykuje się do ślubu! Tabloid donosi o nowym związku gwiazdy. Niepokoi tylko jedno

Kelly Clarkson

Kelly Clarkson

Kelly Clarkson pojawiła się na scenie, wygrywając pierwszy sezon American Idol. Od tamtej pory nie znika z show-biznesu. Jeden z tabloidów właśnie donosi, że chce ponownie wyjść za mąż – po niespełna roku od rozwodu.

Kelly Clarkson, wokalistka i jurorka amerykańskiego The Voice jakiś czas temu przeszła spektakularną metamorfozę i schudła ponad 20 kilogramów. Znowu wygląda prawie tak dobrze jak za czasów, kiedy wygrywała American Idol. Jest autorką kilku przebojów – m.in. hitu Because of You. Jakiś czas temu kolorowa prasa rozpisywała się na temat tego, że rozstała się z mężem, Brandonem Bladstockiem. Nie minęło nawet pół roku, a już pojawiły się wieści, że zamierza ponownie wyjść za mąż.

Kelly Clarkson bierze kolejny ślub?

Tabloid twierdzi na swojej okładce, że wie „wszystko o tajemniczym nowym mężczyźnie” wokalistki.

Minęło zaledwie pięć miesięcy, odkąd Kelly złożyła pozew o rozwód z Brandon Blackstockiem, więc jest to niezwykle szybki zwrot akcji. Przyjaciele Kelly są trochę zaniepokojeni tym, jak szybko się zaangażowała, zwłaszcza z powodu tego, jak bardzo ją zranił Brandon – mówi informator.

Nawet gdy wciąż jeszcze w sądzie negocjuje prawo do opieki nad dziećmi, Clarkson już marzy o ślubie. Artykuł kończy się informacją, która mówi, że ona nadal wierzy w prawdziwą miłość, małżeństwo i szczęśliwe życie razem już na zawsze.

Nie wiadomo, kim jest nowy wybranek Kelly. Tabloid podaje tylko, że jest dżentelmenem. Czyta w myślach swojej ukochanej i jest gotowy przychylić jej nieba. Traktuje ją jak księżniczkę, a ona jest zachwycona nową relacją. Niepokojący dla fanów i mediów wydaje się jedynie fakt, że nie pada jednak nawet najmniejszy szczegół dotyczący tożsamości mężczyzny. To pozwala przypuszczać, że najnowsze doniesienia mogą mijać się z prawdą.

Historia związku Kelly Clarkson i Brandona Bladstocka

Przypomnijmy, jak rozwijał się związek Kelly Clarkson z pierwszym mężem. Para ma za sobą długą historię. Tata Brandona, Narvel Blackstock, jest menedżerem Kelly i przedstawił ich sobie ponownie podczas Super Bowl XLVI.

Brandon jest synem mojego menedżera. Znam go od sześciu lat, ale przez większość tego czasu był żonaty – powiedziała Kelly Daily Mail w 2012 roku – Nagle był na Super Bowl i już był singlem.

Kelly zawsze była szczera w kwestii wzlotów i upadków małżeństwa z Brandonem i przyznała, że ​​ich związek nie był tak idealny, jak mogłoby się wydawać. Mimo że pracowali nad relacją, nie udało jej się uratować.

Mają dwoje dzici – River Rose, urodzoną w 2014 r. i syna Remingtona, który pojawił się w 2016 r. Brandon ma również dwoje nastoletnich dzieci, Savannah i Seth, które ma z byłą żoną Melissą Ashworth.


Kelly Clarkson na okładce STAR

Kelly Clarkson na okładce STAR

Kelly Clarkson i Brandon Blackstock

Kelly Clarkson i Brandon Blackstock

Kelly Clarkson przed przejściem na dietę

Kelly Clarkson przed przejściem na dietęKelly Clarkson at the Billboard Women in Music 2017 event at the Ray Dolby Ballroom on November 30, 2017 in Hollywood, CA. © O'Connor/AFF-USA.com

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×