NewsyKelly Clarkson już nie jest Kelly Clarkson! Gwiazda zmieniła nazwisko. Wszystko przez problemy w życiu prywatnym

Kelly Clarkson już nie jest Kelly Clarkson! Gwiazda zmieniła nazwisko. Wszystko przez problemy w życiu prywatnym

Kelly Clarkson
Kelly Clarkson
Magda Kwiatkowska

18.02.2022 18:00, aktual.: 18.02.2022 20:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kelly Clarkson to wokalistka i jurorka amerykańskiej wersji The Voice. Jakiś czas temu zrobiło się o niej głośno w mediach, ponieważ przeszła spektakularną metamorfozę, w wyniku której schudła ponad 20 kilogramów. Dzięki podjętym działaniom zaczęła wyglądać niemalże tak samo, jak za czasów, kiedy wygrała American Idol w 2002 roku. Od tamtego czasu zrobiła spektakularną karierę i nagrała kilka przebojów, do których można zaliczyć m.in. Miss Independent, Behind the hanzel eyes czy Because of You.

W czerwcu 2020 roku media obiegła wieść, że wokalistka rozstała się z mężem, Brandonem Blackstockiem. Para jest już po rozwodzie, a z informacji podawanych przez zagraniczne tabloidy wynika, że gwiazda płaci mężczyźnie horrendalnie wysokie alimenty. Sąd postanowił, że ma płacić ojcu dwojga swoich dzieci 150 tys. dolarów miesięcznie. Gdyby tego było mało, ma dokładać się do wydatków, które Blackstock poniesie, gdy będzie zajmował się ich siedmioletnią córką River oraz pięcioletnim synem Remingtonem. W sumie daje to dodatkowe 45.6 tys. dolarów miesięcznie. Tabloidy informowały w tym czasie, że Kelly opłaciła to ogromnym stresem, przez który zaczęła tyć.

Z najnowszych informacji wynika, że artystka zdecydowała się na spore zmiany w życiu prywatnym.

Kelly Clarkson zmieniła nazwisko

Najnowsze wydanie ET donosi, że Clarkson postanowiła zmienić nazwisko. Nie są to jednak mrzonki. Tabloid poinformował, że złożyła w tej sprawie stosowne dokumenty i zmierza do tego, by dopiąć wszystkie formalności na ostatni guzik.

Wokalistka wystąpiła do odpowiednich organów z wnioskiem, w którym wyjaśniła, dlaczego chce dokonać tak istotnej zmiany:

Moje nowe nazwisko pełniej odzwierciedla to, kim jestem.

Kelly zdecydowała, że chce posługiwać się nazwiskiem Brianne. Wybrała je nie bez powodu — w rzeczywistości tak brzmi jej drugie imię (Kelly Brianne Clarkson Blackstock). Zagraniczne media przekazały, że zdecydowała się na tak radykalną zmianę z uwagi na to, że rozstała się z mężem. Najwidoczniej w ten sposób chciała rozpocząć nowy rozdział w życiu.

Trzeba przyznać, że to odważny krok, zważywszy na to, że od początku kariery Kelly posługiwała się nazwiskiem Clarkson i cały jej dorobek artystyczny jest z nim utożsamiany.

  • Kelly Clarkson – 2019 Billboard Music Awards
  • Odchudzona Kelly Clarkson
  • Kelly Clarkson schudła 20 kilo
  • Kelly Clarkson przed przejściem na dietęKelly Clarkson at the Billboard Women in Music 2017 event at the Ray Dolby Ballroom on November 30, 2017 in Hollywood, CA.
© O'Connor/AFF-USA.com
  • Kelly Clarkson i Brandon Blackstock
  • Will Young i Kelly Clarkson
  • Kelly Clarkson - Critics' Choice Awards 2020
[1/7] Kelly Clarkson – 2019 Billboard Music Awards
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także