NewsyTo dla niej Zbigniew Zamachowski zostawił Monikę? Tabloid donosi o nowym romansie aktora z gwiazdą kina

To dla niej Zbigniew Zamachowski zostawił Monikę? Tabloid donosi o nowym romansie aktora z gwiazdą kina

Zbigniew Zamachowski, Monika Zamachowska
Zbigniew Zamachowski, Monika Zamachowska
Krystyna Miśkiewicz
01.04.2021 12:00, aktualizacja: 01.04.2021 16:15

Zbigniew Zamachowski i Monika Zamachowska przez wiele lat stanowili jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie. Zarówno dla aktora, jak i jego żony było to już trzecie małżeństwo. Pomimo ogromnego bagażu osobistych doświadczeń zdecydowali się zaryzykować i zawalczyć o miłość. Małżonkowie na każdym kroku udowadniali, że łączy ich prawdziwe uczucie. Pokazywali się razem na branżowych imprezach. Brylowali na salonach i na każdym kroku okazywali sobie uczucia.

Jakiś czas temu media zaczęły donosić, że w ich małżeństwie nie dzieje się najlepiej. Sieć zalała fala nagłówków, które informowały, że ich związek należy już do przeszłości. Monika, która jest bardzo aktywna w social mediach, zaczęła udostępniać posty, które sugerowały, że jest samotna. Po tym jak paparazzi przyłapali Zamachowskiego na wynoszeniu mebli z mieszkania na Żoliborzu, nikt już nie miał wątpliwości co do kryzysu tej relacji.

Zbigniew Zamachowski zostawił Monikę dla innej kobiety?

Od ponad dwóch tygodni nie brakuje kolejnych domysłów na temat przyczyn rozpadu małżeństwa Zamachowskich. Po kilku dniach milczenia głos w sprawie zabrał sam aktor, który oznajmił, że cały ten medialny szum nie jest potrzebny, a on wolałby, żeby jego sprawy prywatne nie były obiektem plotek:

Uprzejmie informuję zatem wszystkich zainteresowanych, że moje życie prywatne jest tylko i wyłącznie moją własnością i informacjami o nim nie zamierzam dzielić się z nikim poza bliskimi mi osobami, zwłaszcza w tzw. przestrzeni publicznej, jakąkolwiek postać ona przyjmuje – napisał w ośiwadczeniu na Facebooku.

Teraz jeden z tygodników dotarł do sensacyjnych informacji. Według tego, co podaje Na żywo, aktor jest zauroczony koleżanką z pracy. Jego uwagę miała przyciągnąć Gabriela Muskała, która jakiś czas temu rozwiodła się z mężem. Poznali się podczas prób do spektaklu Oszuści, a już w listopadzie widziani byli razem podczas Strajku Kobiet. Sprawę skomentował znajomy pary:

Uczucie, które zrodziło się między nią a Zbyszkiem, kompletnie ją zaskoczyło. Jednak czar i urok osobisty aktora sprawiły, że nie mogła mu się oprzeć. Nie inaczej było z nim – poinformowała osoba z otoczenia Zamachowskiego.

Informator Na żywo zdradza, że jest ona całkowitym przeciwieństwem jego żony. Miała też bardzo czule opiekować się nim, gdy zmagał się z koronawirusem.

Zbyszek znowu się zakochał i to z wzajemnością. Muskała jest aktorką, więc jak nikt rozumie huśtawkę nastrojów partnera. Jest czuła i subtelna, o czym przekonał się, gdy opiekowała się nim, kiedy dopadł go koronawirus. Nie lubi opowiadać o swoim życiu prywatnym. Jest więc przeciwieństwem jego żony.

Tygodnik rzucił całkiem nowe światło na rozstanie małżonków. Nikt chyba nie spodziewał się, że ich związek tak szybko dobiegnie końca…

  • Monika Zamachowska, Zbigniew Zamachowski na premierze Doliny Bogów
  • #DajŻyćKulturze - Zbigniew Zamachowski, Gabriela Muskała
  • Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała
  • Gabriela Muskała - gwiazdy przed studiem Dzień Dobry TVN
  • Gabriela Muskała - nominacje do Orłów 2018
  • Gabriela Muskała
  • Monika Zamachowska i Zbigniew Zamachowski na premierze filmu Tarapaty 2
[1/7] Monika Zamachowska, Zbigniew Zamachowski na premierze Doliny Bogów
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także