Szukaj

Zbigniew Zamachowski przerywa milczenie. Wydał oficjalne oświadczenie w sprawie rozstania z żoną

Monika i Zbigniew Zamachowscy

Monika i Zbigniew Zamachowscy

Zbigniew Zamachowski i Monika Zamachowska rozstali się. Aktor zabrał swoje rzeczy z mieszkania żony. Teraz wydał oświadczenie na temat tego, co się stało. Co napisał?

Monika Zamachowska i Zbigniew Zamachowski pobrali się kilka lat temu. Dla każdego z nich było to już trzecie z kolei małżeństwo. Aktor porzucił dla tej miłości żonę, z którą wychowywał czworo dzieci. Początki ich relacji nie były łatwe, a w kolorowej prasie nie brakowało kolejnych doniesień, na ich temat. Niewiele osób wróżyło im długi związek. Okazało się jednak, że myślą o sobie bardzo poważnie, a nawet postanowili wziąć ślub. Od samego początku zdawali sobie sprawę z tego, że podjęli się bardzo ryzykownego kroku. Z życiowego doświadczenia wiedzieli także, że wszystko może się skończyć nawet rozwodem. Pobrali się w 2014 roku i od tamtej pory wydawać by się mogło, że dobrali się wręcz idealnie.

Kilka dni temu do prasy trafiły pierwsze doniesienia o ich rozstaniu. Paparazzi przyłapali aktora, gdy razem z synem wynosił meble z mieszkania, które dotychczas dzielił z Moniką. Dziennik Fakt, od razu postanowił zapytać dziennikarkę, o to co się stało. Otrzymali oni jedynie krótki komentarz.

Jest mi bardzo ciężko – powiedziała – Ale nie mogę i nie chcę o tym rozmawiać – dodała i urwała rozmowę.

Zbigniew Zamachowski wydał oświadczenie w sprawie rozstania z żoną

Monika już od kilku dni publikuje na Instagramie kolejne posty, z których można się domyślać, że jej kolejne małżeństwo dobiegło już końca. Aktor do tej pory nie chciał zabierać głosu w sprawie i milczał na temat tego co się stało. Dzisiaj nieoczekiwanie opublikował w sieci oficjalne oświadczenie, w którym odniósł się do wydarzeń ostatnich dni.

„Nie chcem, ale muszem” – tak najkrócej, cytując mojego ulubionego Pana Prezydenta, mógłbym uzasadnić obecność tego wpisu w przestrzeni, która w moim postrzeganiu świata lokowała mi się zawsze gdzieś pomiędzy „wszędzie” i „nigdzie”. Z wyraźnym wskazaniem na to drugie.
Niestety owa wirtualna otchłań stała się dla mnie ostatnimi czasy tak dokuczliwa, że postanowiłem, będąc niejako wywołanym do odpowiedzi, odnieść się do tego medialnego hałasu, który rozpętał się wokół mojej osoby.

"Nie chcem, ale muszem" – tak najkrócej, cytując mojego ulubionego Pana Prezydenta, mógłbym uzasadnić obecność tego…

Posted by Zbigniew Zamachowski on Saturday, March 27, 2021

Aktor oficjalnie poinformował, że nie jest zadowolony z medialnego szumu, a kwestie prywatności i spraw osobistych chciałby pozostawić jedynie dla siebie i najbliższych.

Uprzejmie informuję zatem wszystkich zainteresowanych, że moje życie prywatne jest tylko i wyłącznie moją własnością i informacjami o nim nie zamierzam dzielić się z nikim poza bliskimi mi osobami, zwłaszcza w tzw. przestrzeni publicznej, jakąkolwiek postać ona przyjmuje.
Jednocześnie zawiadamiam, że informacje dotyczące mojej działalności zawodowej, która mimo wielu przeciwności ma się niezgorzej, będą zawsze tu dostępne dla osób zainteresowanych moją pracą i jej efektami.
Fanom pozostaje czekać na oficjalny komentarz Moniki w tej sprawie. Być może dziennikarka okaże się bardziej rozmowna i zdradzi coś więcej. Fani tej pary cały czas mają nadzieję, że to jedynie chwilowy kryzys, który uda im się zażegnać.


Zbigniew Zamachowski oświadczenie

Zbigniew Zamachowski oświadczenie

Monika Zamachowska - Polish Businesswoman Awards

Monika Zamachowska - Polish Businesswoman Awards

Zbigniew Zamachowski i Monika Zamachowska na premierze Bad Boy

Zbigniew Zamachowski i Monika Zamachowska na premierze Bad Boy

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  No i słusznie!! Życie prywatne to jego sprawa. Dookoła pełno ciekawskich….i tzw osiedlowy monitoring…..tu i tam.
  Nieważne czy chodzi o Zamachowskich…czy…innych…Iksińskich…
  Niech każdy zajmie się przede wszystkim Swoimi sprawami. !!

 • Gość pisze:

  A co ma się tłumaczyc z rozstania z kolejną zoną? Za chwile będzie następna!

 • Gość pisze:

  Najpierw rozbijanie mazenstwa, potem scianki, wielka love, a teraz jego sprawy prywatne… Na cudzym nieszczesciu swojego szczescia nie zbudujesz. Sytuacja do przewidzenia. Pytanie bylo nie czy tylko kiedy. Masz co chciałeś.

 • Kazia pisze:

  A dajci mi spokój wreszcie z tym krasnalem, może baby zmądrzeją i wszystkie się na niego wreszcie wypną……na tę paskudę, naprawdę nie ma przystojnych aktorów o których życiu można by pisać…….ciągle tylko o tym worze Zamachowskim, zwariować można!

  • GośćHania pisze:

   Oj,brzydko,pani Kaziu!Czy kogoś interesuje,to,co pani myśli o panu Zamachowskim?! Absolutnie nie! Poznaliśmy jedynie panią jako osobę niemiłą,plotkarę,zgorzkniałą i nie zadowoloną z życia! Do szczęścia można znaleźć inne zajęcie,które przyniesie Pani więcej radości!Jesli chodzi o Pana Z.,to posiada to,czego pani brak UROK ,proszę pani i jeszcze wiele pięknych cech.🍀

 • Gość pisze:

  Co za popaprani ludzie, nawet „do trzech razy sztuka”, nie podziałało w ich wypadku…

 • Gośgossssć pisze:

  Nie obchodzą mnie brudy tego świata.Swoje prywatne sprawy zachowaj tylko dla siebie

 • Gość 1 pisze:

  Następna się zestarzała….. trzeba wymienić staruchę na młodszy model…. tylko, pytam się do cholery: po co te wszystkie śluby.?

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×