Księżna Kate ma 20 pokoi. Właśnie pokazała jeden z nich. Dzieci bohaterami drugiego planu

Jak mieszka Kate Middleton i książę William?

Jak mieszka Kate Middleton i książę William?

Księżna Kate pokazała internautom fragment jednego z pomieszczeń w Pałacu Kensington. Wrażenie robią kolorowe dywany oraz dodatki we wnętrzu. Zobacz, jak mieszka następca tronu Wielkiej Brytanii.

Księżna Kateksiążę William wzięli ślub 29 kwietnia 2011 roku i od tamtego czasu są niemalże nierozłączni. Wspólnie wychowują księcia George’a, księżniczkę Chartlotte oraz księcia Louisa.

Mimo wielu obowiązków domowych para sumiennie wywiązuje się z zadań, jakie spoczywają na ich barkach w związku z przynależnością do rodziny królewskiej. Zwłaszcza w czasie pandemii mają więcej pracy, ponieważ królowa przez cały czas pozostaje na uboczu, aby niepotrzebnie nie narażać się na zakażenie koronawirusem.

Księżna musi brać udział w publicznych wystąpieniach oraz udzielać się charytatywnie. Pierwsze oficjalne wystąpienie pary odbyło się w maju 2011 roku, podczas spotkania z Prezydentem Stanów Zjednoczonych, Barackiem Obamą oraz jego żoną Michelle. 19 marca 2012 roku Kate wygłosiła swoje pierwsze publiczne przemówienie. Od tamtej pory chętnie bierze udział w rozmowach, które od niedawna można obejrzeć na oficjalnym profilu Kensingtonów na Instagramie. Na jednym z nagrań żona księcia Williama pokazała fragment jednego z dwudziestu pomieszczeń znajdujących się w Pałacu Kensington.

Jak mieszka księżna Kate z rodziną?

Kate i William od czasu ślubu mieszkają w Kensington Gardens, rezydencji mieszczącej się w dzielnicy Royal Borough of Kensington and Chelsea w Londynie. Członkowie rodziny królewskiej mieszkają w nim od XVII wieku.

Obecnie budynek jest apartamentowcem, w którym potomkowie królowej Elżbiety II otrzymują luksusowe mieszkania. Największym apartamentem jest ten oznaczony numerem 1, w jego skład wchodzi 21 pomieszczeń. Książę William wraz z małżonką mieszka w apartamencie, który liczy 20 pokoi.

Mimo pandemii Cambridge’owie są bardzo aktywni i chętnie uczestniczą w rozmowach z reprezentantami różnych grup zawodowych. W ostatnim czasie Middleton miała okazję porozmawiać z położną Harriet Nayiga.

Na Instagramie został opublikowany kadr przedstawiający pomieszczeń, w którym toczyła się rozmowa. Księżna zajęła miejsce w wygodnym, jasnoniebieskim fotelu, na którym ułożona była wzorzysta biało-niebieska poduszka.

Tuż obok siedziska ustawiona jest drewniana szafka z czarnymi pasami i jasnym blatem. Na nim ustawione są zamknięte w eleganckich ramkach pamiątkowe fotografie. Na jednej z nich można zauważyć księżniczkę Charlotte i George’a pozujących w szkolnych mundurkach.

Elementem dekoracyjnym pomieszczenia jest duża czarno-złota donica, w której umieszczono wielki bukiet tulipanów.

Kate Middleton, pałac Kensington

Kate Middleton, pałac Kensington

Aby Kate mogła pracować wygodnie, w pomieszczeniu znajduje się niewielki stolik, na którym można ustawić statyw i Ipada. Na jasnej podłodze ułożony jest duży, ciepły dywan, w którym przeważają czerwień, błękit i biel.

Kate Middleton, pałac Kensington

Kate Middleton, pałac Kensington

Wielu internautów jest zaskoczonych ciepłem i skromnością wnętrza, w jakim na co dzień przebywają Cambridge’owie.


Kate Middleton, pałac Kensington

Kate Middleton, pałac Kensington

Pałac Kensington

Pałac Kensington

Pałac Kensington

Pałac Kensington

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×