Szukaj

Kate i Camilla urządziły królowej piekło w czasie świąt. Polały się łzy

Kate, Camilla, Elżbieta II

Kate, Camilla, Elżbieta II

Księżna Kate i Camilla Parker-Bowles bohaterkami niewiarygodnego skandalu. Podczas świąt urządziły wielką awanturę. Nie zważały nawet na obecność królowej Elżbiety II. Tabloid twierdzi, że polały się łzy i ujawnia kulisy wojny domowej.

Tegoroczne święta były wyjątkowo trudne dla Elżbiety II. Nie dość, że musiała zrezygnować ze swojego tradycyjnego wyjazdu na Boże Narodzenie do Sandringham, co było spowodowane pandemią koronawirusa, to jeszcze przeżywała konflikty wewnątrz rodziny. Nie trzeba już chyba nawet wspominać, jak bardzo przeżyła to, że Harry i Archie byli tak daleko.

Mało tego, była świadkiem wielkiej awantury między Kate i Camillą. Kto by się spodziewał takiego zachowania. Co było powodem świątecznej burdy? O szczegółach pisze magazyn Star.

Kłótnia księżnej Kate i Camilli w czasie świąt. O co poszło?

Mnóstwo rodzin przeżywa awantury w święta, kiedy wychodzą długo tłumione urazy, ale kiedy robi to rodzina królewska, jest to wiadomość na pierwsze strony gazet. Według Star Camilla Parker-Bowles wdała się w kłótnię z Kate Middleton o to, kto zostanie następną królową Anglii.

Z najnowszego wydania gazety dowiadujemy się, że rodzina królewska właśnie przeżyła Boże Narodzenie z piekła rodem. Rodzina musiała przejść kwarantannę z powodu pandemii, ale to nie powstrzymało Camilli przed szeptaniem wszystkim wokół, że Middleton nie powstrzyma się przed niczym, by przeskoczyć ją i Karola, aby ona i William mogli zostać królem i królową.

Z ponowną publiczną nagonką przeciw Karolowi i jego małżonce, z powodu tego, jak ich przedstawiono w The Crown, Bowles czuje, że Kate wykorzystuje tę sytuację i dolewa oliwy do ognia, żeby zdyskredytować teścia, jako następcę.

Kate i Camilla urządziły królowej święta z piekła rodem

Kate i Camilla urządziły królowej święta z piekła rodem – okładka STAR

Informatorzy mówią, że awantura był karczemna i nawet polały się łzy. Panie się nie hamowały, nawet obecność monarchini ich nie powstrzymała.

Najpierw zaczęły się przekamarzać, zganiać winę na siebie, aż w końcu w oczach Kate pojaiwły się łzy. Królowa była wściekła – czytamy na łamacg tygodnika.

Mówiono, że królowa Elżbieta II jest wściekła, że ​​te dwie dorosłe kobiety zachowują się jak dzieci. Najwyraźniej próbowała doprowadzić do pokoju między nimi przez rozmowę na Zoomie, ale to się nie udało. Żadna z nich nie chciała się wycofać, a ostatecznie Kate miała dość rozmów i się wyłączyła.

Kate powiedziała, że Camilla to wiedźma i rozłączyła się – relacjonuje informator „Star”.

Informator amerykańskiej bulwarówki twierdzi, że Bowles lekceważy żonę Williama za jej plecami i szerzy wstydliwe kłamstwa na temat jej małżeństwa. Wygląda na to, że Camilli nic nie powstrzyma w wojnie o to, kto powinien zostać królową. Podobno taka postawa rozjuszyła Williama, który zaapelował do ojca:

Powiedział mu przez telefon, że ma trzymać żonę pod kontrolą, bo inaczej podjemie stanowcze kroki.

Tych, którzy wnikliwie przyglądają się doniesieniom w Wysp Brytyjskich o rodzinie królewskiej nie zdziwi publikacja Star. Już od dłuższego czasu pojawiają się informacje o wielkim pościgu o tytuł królowej pomiędzy Kate i Camillą. Wtajemniczeni jednak wiedzą, że kolejności dziedziczenia nie może zmienić nawet sama monarchini, a więc pewne jest, że kolejnym królem będzie Karol, a jego żona nigdy nie będzie tytułowana królową. Dopiero potem władcą może zostać William.


Kate i Camilla urządziły królowej święta z piekła rodem

Kate i Camilla urządziły królowej święta z piekła rodem

Królowa Letizia, księżna Kate, księżna Camilla - Order of the Garter

Królowa Letizia, księżna Kate, księżna Camilla - Order of the Garter

Królowa Elżbieta II, księżna Camilla i księżna Kate - obchody Dnia Pamięci w Wielkiej Brytanii

Królowa Elżbieta II, księżna Camilla i księżna Kate - obchody Dnia Pamięci w Wielkiej Brytanii

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×