Córka Kasi Figury to już pełnoletnia kobieta. Jej zdjęcie w bikini zachwyca

Katarzyna Figura z córkami Koko i Kaszmir

Katarzyna Figura z córkami Koko i Kaszmir

Koko to jedna z córek Katarzyny Figury. Przez lata wyrosła i zmieniła się w wielką piękność. Pod jej ostatnim zdjęciem na Instagramie fani rozpływają się w komplementach. Jak teraz wygląda?

Katarzyna Figura to aktorka filmowa, telewizyjna i teatralna. Znana jako symbol seksu kina lat 80-tych, nazywana nawet polską Marilyn Monroe. Choć jej kariera wygląda naprawdę spektakularnie, to niestety życie osobiste nie jest tak udane. Wszystko to za sprawą traumatycznych przeżyć, jakich doznała prawie 10 lat temu. Bolesne rozstanie z mężem sprawiło, że musiała rozpocząć nowy etap w swoim życiu. Aktorka po rozwodzie z Kaiem Schoenhalsem przeniosła się z córkami Koko i Kaszmir nad Bałtyk. Cała trójka znalazła dla siebie nowy dom w Gdyni.

Aktorka przeszła przez dwa nieudane małżeństwa. Pierwsze z Janem Chmielewskim nie trwało zbyt długo, para była ze sobą tylko 3 lata. Jednak w tym czasie doczekali się wspólnie syna, który dziś jest już 33-letnim mężczyzną. Drugie małżeństwo z Amerykaninem zakończyło się w atmosferze ogromnego skandalu. To z niego ma dwie córki.

Katarzyna Figura zdecydowała się jakiś czas temu opowiedzieć w intymnym wywiadzie dla magazynu Viva! o szczegółach tej relacji. Ujawniła, że była ofiarą przemocy fizycznej i psychicznej. Na szczęście w porę postanowiła zabrać swoje dziewczynki i uwolnić się od toksycznego związku, tym samym rozpoczęła życie samotnej matki.

Jak wygląda starsza córka Kasi Figury?

Decyzja, którą podjęła Figura okazała się być dla niej zbawieniem. Koko i Kaszmir bardzo szybko zaaklimatyzowały się w nowym miejscu, a ich mama bez problemu znalazła satysfakcjonującą pracę. Gwiazda zatrudniła się w trójmiejskim Teatrze Wybrzeże, oraz dodatkowo jako wykładowca w Gdyńskiej Szkole Filmowej.

Córki Katarzyny Figury to już dorosłe panny. Urodzona w USA Koko skończyła właśnie 18 lat. Nastolatka jest aktywna na Instagramie i zdążyła przyciągnąć tam dość sporą rzeszę obserwatorów, którzy z ciekawością podglądają jej życie. Ta natomiast nie szczędzi im kadrów i chętnie ukazuje w nich życie codzienne. Nie brakuje tu ujęć ze znajomymi, a także informacji na temat tego, co ceni. Ostatnio zdecydowała się pokazać, jak wygląda w całej okazałości. Zdjęcie w bikini zachwyciło fanów, którzy komplementowali jej sylwetkę.

  • Boże, jakie ty masz idealne ciało.
  • Piękna kobieta.
  • Mega kobieco!
  • Koko jesteś naprawdę bombowa!

Zdecydowanie widać tu podobieństwo do sławnej mamy. Zobaczcie sami.


córka Kasi Figury

córka Kasi Figury

Koko Figura - córka Katarzyny Figury

Koko Figura - córka Katarzyny Figury

Koko Figura - córka Katarzyny Figury

Koko Figura - córka Katarzyny Figury

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×