Katarzyna Bosacka ruszyła z nowym programem! Gościnnie wystąpiła w nim jej córka! [WIDEO]

EkoBosacka, program Katarzyny Bosackiej

EkoBosacka to nowy program Katarzyny Bosackiej. Gwiazda, która nie tak dawno pożegnała się ze stacją TVN Style, nie złożyła broni w walce o zdrowie Polaków. Z tej okazji otworzyła własny kanał na YouTubie. Co pokazała w pierwszych odcinkach?

Katarzyna Bosacka przez lata była jedną z największych gwiazd TVN-u. Stacja w czerwcu postanowiła zerwać z dziennikarką kontrakt. Wszystko przez fakt, że ta została ambasadorką marki ekologicznych kosmetyków, do czego nie miała wymaganej w umowie zgody nadawcy.

W związku z doniesieniami o zerwaniu ze mną współpracy przez TVN, oświadczam że, tak jak w każdym rozstaniu, przyczyny nigdy nie leżą tylko po jednej stronie. Ze względu na szacunek dla moich widzów oraz 13 lat pracy w TVN, powstrzymam się od dalszych komentarzy. Kampania dla kosmetyków Only Bio to pierwsza, na którą się zdecydowałam, mimo propozycji współpracy z różnymi firmami od lat. Robię to z pełnym przekonaniem, gdyż wspieram dynamiczną i innowacyjną firmę polską i jej ekologiczne, bezpieczne i w 100 proc. biodegradowalne kosmetyki. Nie zaprzestanę pracy dziennikarza niezależnego, wspierającego konsumentów i edukację w świecie opanowanym przez wielkie koncerny. Dzisiejsze media dają wiele możliwości dialogu z widzami. Do zobaczenia w innym okienku! – napisała Bosacka w oficjalnym oświadczeniu.

Zobacz: Katarzyna Bosacka nagle straciła kontrakt z TVN-em! Znamy powód. Zrobiło się nieprzyjemnie… [AKTUALIZACJA]

Gwiazda miała wówczas otrzymać kilka propozycji współpracy. Zamiast nich, wybrała stworzenie własnego programu – EkoBosacka. Jego stroną techniczną mają się zajmować Video Brothers. Do tej pory obsługiwali oni kanały chociażby Tomasza Sekielskiego i Macieja Orłosia, więc nie można im odmówić profesjonalizmu. Wsparcie finansowe mają dziennikarce zapewnić Organic Farma Zdrowia i Laboratorium Naturella. W kolejnych odcinkach programu  Bosacka będzie opowiadać o prostym, ekologicznym życiu, a także zdrowej żywności. Premierowe odcinki trafiły do sieci 20 sierpnia.

Zobacz: Kasia Bosacka przeszła na dietę! Będzie chudnąć na oczach widzów!

View this post on Instagram

A post shared by Katarzyna Bosacka (@katarzynabosacka) on

Pierwsze odcinki programu Katarzyny Bosackiej – EkoBosacka

Okazuje się, że w trakcie swojego programu, Bosacka będzie chciała zachęcić widzów do zmiany nawyków żywieniowych, a także do dbania o środowisko. W pierwszych odcinkach Katarzyna Bosacka podpowiedziała, jak i na czym usmażyć najzdrowszą, ekologiczną jajecznicę, jakimi zasadami kierować się, robiąc codzienne zakupy spożywcze, zdradziła też, co zdrowego i pysznego pakuje swoim dzieciom do szkoły i jak w domu Bosackich wykorzystuje się czerstwy chleb i bułki. Możemy liczyć też na odrobinę prywatności wpuszczonej do sieci, bo w drugim odcinku nagrywanym w kuchni gwiazdy, dziennikarka pokazała swoją córkę Ewę, która niespodziewanie wróciła do domu.

Pierwsze odcinki najwyraźniej spodobały się internautom, nie brakuje bowiem pochlebnych komentarzy:

  • Drugi odcinek super.Na pierwszy jeszcze czekam.Kiedy były Q&A bo chyba przegapiłam.
  • Pozdrawiam program fajny.

Zobacz: Katarzyna Bosacka pokazała córkę! Nastoletnia Marysia to skóra ściągnięta z matki!

Mamy nadzieję, że nowy program Katarzyny Bosackiej spotka się z dobrym odbiorem wśród widzów. W czasach wszechobecnej walki o środowisko kanał EkoBosacka może cieszyć się sporym sukcesem. Tego dziennikarce życzymy i z niecierpliwością czekamy na kolejne odcinki.


Zosia Bosacka w programie EkoBosacka

Zosia Bosacka w programie EkoBosacka

Zosia Bosacka – córka Kasi Bosackiej

Zosia Bosacka – córka Kasi Bosackiej

Katarzyna Bosacka nagrywa program EkoBosacka w swojej kuchni

Katarzyna Bosacka nagrywa program EkoBosacka w swojej kuchni

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×