Szukaj

Katarzyna Bosacka nagle straciła kontrakt z TVN-em! Znamy powód. Zrobiło się nieprzyjemnie… [AKTUALIZACJA]

Katarzyna Bosacka przez lata była jedną z gwiazd TVN-u. Stacja z dziennikarką postanowiła jednak zerwać kontrakt. Dlaczego gwiazda nie będzie już gospodynią programów w TVN Style i nie pojawi się jako prowadząca Wiem, co jem czy Co nas truje?
Katarzyna Bosacka straciła kontrakt z TVN

Katarzyna Bosacka to znana dziennikarka prasowa i telewizyjna, która szerszej publiczności kojarzy się z publikacjami na temat zdrowia, urody, nauki i wychowywania dzieci. Swoją medialną popularność zawdzięcza produkcjom TVN-u, wśród których warto wymienić programy takie jak m.in. Wiem, co jem i wiem, co kupuję, a także Co nas truje Gwiazdy od kuchni. 

Przez lata Bosacka stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd kobiecej stacji, a jej nazwisko zaczęło przyciągać reklamodawców, w tym markę ekologicznych kosmetyków, których niedawno została ambasadorką. Okazuje się jednak, że dziennikarka nie miała wymaganej w umowie zgody nadawcy. We wtorek straciła przez to kontrakt ze stacją TVN:

Z oświadczeniu opublikowanym przez nadawcę czytamy, że przyczyną uzasadniającą decyzję o wypowiedzeniu ze skutkiem natychmiastowym umowy zawartej z Katarzyną Bosacką jest wykorzystanie przez dziennikarkę swojego wizerunku na rzecz innej firmy. Jej umowa ze spółką TVN tego zakazywała – informują Wirtualne media. 

Gwiazda wystosowała oficjalne oświadczenie, w którym ustosunkowała się do decyzji TVN-u:

W związku z doniesieniami o zerwaniu ze mną współpracy przez TVN, oświadczam że, tak jak w każdym rozstaniu, przyczyny nigdy nie leżą tylko po jednej stronie. Ze względu na szacunek dla moich widzów oraz 13 lat pracy w TVN, powstrzymam się od dalszych komentarzy. Kampania dla kosmetyków Only Bio to pierwsza, na którą się zdecydowałam, mimo propozycji współpracy z różnymi firmami od lat. Robię to z pełnym przekonaniem, gdyż wspieram dynamiczną i innowacyjną firmę polską i jej ekologiczne, bezpieczne i w 100 proc. biodegradowalne kosmetyki. Nie zaprzestanę pracy dziennikarza niezależnego, wspierającego konsumentów i edukację w świecie opanowanym przez wielkie koncerny. Dzisiejsze media dają wiele możliwości dialogu z widzami. Do zobaczenia w innym okienku!

Dodajmy, że Bosacka umowę z firmą na trzy lata podpisała pod koniec maja.

W związku z doniesieniami o zerwaniu ze mną współpracy przez TVN, oświadczam że, tak jak w każdym rozstaniu, przyczyny…

Opublikowany przez Katarzyna Bosacka Wtorek, 4 czerwca 2019

Zobacz: Kasia Bosacka przeszła na dietę! Będzie chudnąć na oczach widzów!

Zobacz: Tak Katarzyna Bosacka wspiera męża w wyborach! Imponujący i baaaardzo słodki widok!

Zobacz: Katarzyna Bosacka z mężem i z czwórką dzieci pozują na plakacie wyborczym! Prawdziwa polska rodzinka!


Katarzyna Bosacka z mężem – Bal TVN 2018

Katarzyna Bosacka z mężem – Bal TVN 2018

Katarzyna Bosacka – wiosenna ramówka TVN Lifestyle 2019

Katarzyna Bosacka – wiosenna ramówka TVN Lifestyle 2019

Katarzyna Bosacka - TVN Style wiosna 2017

Katarzyna Bosacka - TVN Style wiosna 2017

×