NewsyKatarzyna Bosacka wraca do telewizji! Dostała swój program w wiosennej ramówce

Katarzyna Bosacka wraca do telewizji! Dostała swój program w wiosennej ramówce

Katarzyna Bosacka wraca do telewizji
Katarzyna Bosacka wraca do telewizji
Elwira Szczepańska
15.01.2020 08:20, aktualizacja: 15.01.2020 14:48

Katarzyna Bosacka przez lata była związana z telewizją TVN. Niestety w czerwcu 2019 roku stacja rozwiązała współpracę z gwiazdą w trybie natychmiastowych. Wszystko przez to, że dziennikarka została ambasadorką jednej z marek produkującej ekologiczne kosmetyki, chociaż nie miała do tego wymaganej zgody nadawcy.

Katarzyna Bosacka - kiedy i do jakiej telewizji wraca?

Katarzyna Bosacka kojarzy się głównie z publikacjami na temat zdrowia, urody, nauki i wychowywania dzieci. Swoją medialną popularność zawdzięcza produkcjom TVN-u, wśród których warto wymienić programy takie jak m.in. Wiem, co jem i wiem, co kupuję, a także Co nas truje i Gwiazdy od kuchni. 

Przez lata Bosacka stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd kobiecej stacji, a jej nazwisko zaczęło przyciągać reklamodawców, w tym markę ekologicznych kosmetyków, których niedawno została ambasadorką. Spowodowało to, że straciła pracę w stacji. Okazuje się, że dziennikarka nie miała wymaganej w umowie zgody nadawcy:

Z oświadczeniu opublikowanym przez nadawcę czytamy, że przyczyną uzasadniającą decyzję o wypowiedzeniu ze skutkiem natychmiastowym umowy zawartej z Katarzyną Bosacką jest wykorzystanie przez dziennikarkę swojego wizerunku na rzecz innej firmy. Jej umowa ze spółką TVN tego zakazywała – informowały wiosną Wirtualne media.

Gwiazda oczywiście odniosła się do decyzji TVN-u:

W związku z doniesieniami o zerwaniu ze mną współpracy przez TVN, oświadczam że, tak jak w każdym rozstaniu, przyczyny nigdy nie leżą tylko po jednej stronie. Ze względu na szacunek dla moich widzów oraz 13 lat pracy w TVN, powstrzymam się od dalszych komentarzy. Kampania dla kosmetyków Only Bio to pierwsza, na którą się zdecydowałam, mimo propozycji współpracy z różnymi firmami od lat. Robię to z pełnym przekonaniem, gdyż wspieram dynamiczną i innowacyjną firmę polską i jej ekologiczne, bezpieczne i w 100 proc. biodegradowalne kosmetyki. Nie zaprzestanę pracy dziennikarza niezależnego, wspierającego konsumentów i edukację w świecie opanowanym przez wielkie koncerny. Dzisiejsze media dają wiele możliwości dialogu z widzami. Do zobaczenia w innym okienku!

Gwiazda oczywiście natychmiast otrzymała kilka propozycji współpracy. Wybrała jednak stworzenie własnego kanału na Youtube – EkoBosacka. W kolejnych odcinkach programu  Bosacka opowiada o prostym, ekologicznym życiu, a także zdrowej żywności. Premierowe odcinki trafiły do sieci 20 sierpnia. Od tamtej pory dziennikarka prężnie działa z kanałem. W każdy wtorek o godzinie 21.00 publikuje premierowe odcinki.

Jednak w najnowszym poście na swoim Instagramie zdradziła, że wiosną znowu pojawi się w telewizji.

Trochę wiosny zimą... wróć ... prawie... zimą. Jutro na kanale @Ekobosacka będzie pięknie i wiosennie. Trzymajcie kciuki za nagrania! A już od wiosny wracam do tv. Zgadnijcie jakiej? #wiemcojem#wiemcokupuje#Ekobosacka

Do jakiej telewizji wraca Kasia? Z opisu, a raczej hasztagów, w których padają nazwy jej flagowych programów, wynika, że będzie to ponownie TVN, chociaż internauci sugerują też inne stacje. Zapowiedzią zachwyceni są fani dziennikarki.

  • No nareszcie ktoś zmądrzał. Żeby wywalić Bosacką z telewizji, trzeba mieć nierówno wiadomo gdzie. Mój wujek by powiedział, że to największy błąd od czasów II wojny światowej. A tak naprawdę, NARESZCIE!!!! ktoś się pamiętał.. Cudnie!!!!
  • Dobre wiadomości.
  • Nie mogę się doczekać! - piszą.

Z niecierpliwością czekamy na nowe projekty.

Katarzyna Bosacka - korzysta z Bistrobox
Katarzyna Bosacka - korzysta z Bistrobox
Katarzyna Bosacka z rudymi włosami
Katarzyna Bosacka z rudymi włosami
Katarzyna Bosacka - eko torby na prezenty
Katarzyna Bosacka - eko torby na prezenty
scena z: Katarzyna Bosacka, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA
scena z: Katarzyna Bosacka, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA
Katarzyna Bosacka nagrywa program EkoBosacka w swojej kuchni
Katarzyna Bosacka nagrywa program EkoBosacka w swojej kuchni
Katarzyna Bosacka oznajmiła, że wraca do telewizji
Katarzyna Bosacka oznajmiła, że wraca do telewizji
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także