Kasia Tusk otworzyła second-hand. Ceny za ubrania z drugiej ręki? Lepiej usiądźcie i złapcie się za portfele

Kasia Tusk

Kasia Tusk

Kasia Tusk ruszyła z kolejnym biznesem. Miłośniczka mody otworzyła własny second-hand. Sprawdziliśmy ceny, a te przyprawiają o zawrót głowy. Internautki też to dostrzegły. 

Kasia Tusk jest jedną z najbardziej znanych blogerek w kraju. Kiedy zaczynała swoją działalność w sieci blogsfera jeszcze raczkowała. Zdecydowanie jest jedną z prekursorek działalności w sieci na dużą skalę. Na samym początku pokazywała jedynie modowe inspiracje. Z czasem rozbudowała stronę o kilka kolejnych działów, a obecnie publikuje także na Instagramie.

Nie da się ukryć, że sporą popularność zawdzięcza również swojemu ojcu, czyli byłemu premierowi kraju i przewodniczącemu Rady Europejskiej – Donaldowi Tuskowi. To dzięki jego politycznej karierze ona sama zaczęła wzbudzać zainteresowanie, a nawet zgodziła się na udział w programie Taniec z Gwiazdami.

Z czasem jednak przestała pokazywać się przed kamerami i skupiła się na życiu rodzinnym. Od niemal 14 lat jej partnerem jest Stanisław Cudny. Poznali się jeszcze w szkole średniej, a ślub wzięli z dala od blasku fleszy. Wszystko udało im się utrzymać w tajemnicy przez kilka długich lat. Do ceremonii doszło prawdopodobnie w 2014 roku. Obecnie wspólnie wychowują dwie córeczki.

Kasia Tusk otworzyła second-hand. Ceny?

Kasia od 2019 roku pracę w sieci łączy z macierzyństwem. Właśnie wtedy na świecie pojawiła się jej starsza córka Liliana. W sierpniu druga z jej córek, której imienia jak dotąd nie zdradziła, skończyła rok.

Pomimo ogromu prywatnych obowiązków Kasia ani trochę nie zwalnia z pracą. Ostatnio zajęła się remontem swojego mieszkania w sopockiej kamienicy, a teraz ruszyła z kolejnym biznesem. Otworzyła sklep internetowy La Rondé Brand z ubraniami z drugiej ręki.

Ruszam z platformą gdzie będzie można kupić ubrania z drugiego obiegu, ale w takiej formie jakiej od zawsze mi brakowało. Mówiąc wprost: nie trzeba będzie szukać, aby znaleźć właśnie to czego potrzebujesz – zareklamowała sklep na swoim blogu.

Przyjrzeliśmy się cenom na stronie i oferowanemu asortymentowi. Zdecydowanie są to wyselekcjonowane marki i prawdziwe perełki – jest jedno „ale”. Jednak jak na second-hand ceny są dosyć wysokie, co zauważyli także internauci.

Za płaszcz 900 i więcej PLN to jednak bardzo dużo w waszym sklepie. W secondhand można upolować je za grosze – napisała jedna z internautek.

Rzeczywiście każda rzecz kosztuje kilkaset złotych: sukienka na ramiączka z wiskozy to 319 zł. Najwięcej jednak trzeba zapłacić za modne płaszcze. Trencz kultowego domu mody Burberry kosztuje 2399 zł. Trzeba przyznać, że to dość wysokie ceny, jak za używane ubrania.


Kasia Tusk otworzyła second-hand - screen La Ronde

Kasia Tusk otworzyła second-hand - screen La Ronde

Kasia Tusk pokazała pocięte udo

Kasia Tusk pokazała pocięte udo

Kasia Tusk na plaży

Kasia Tusk na plaży

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×