Szukaj

Wreszcie! Kasia Tusk potwierdziła ciążę i ślub! Pokazała zdjęcie w romantycznej pozie z mężem!

Kasia Tusk ciąża, ślub, potwierdzenie

Kasia Tusk ciąża, ślub, potwierdzenie

Kasia Tusk potwierdziła ciążę i ślub

Życie prywatne Kasi Tusk dawno nie cieszyło się takim zainteresowaniem mediów, jak w ostatnich tygodniach. Pod koniec wakacji Super Express ogłosił, że córka prezydenta Europy pobrała się w tajemnicy, a dowodem miała być obrączka, która pojawiła się na serdecznym palcu blogerki. Kilka dni później do mediów przedostała się jeszcze jedna rewelacja – „Kasia Tusk jest w ciąży!”, grzmiały nagłówki tabloidów.

Dotychczas Kasia nie komentowała tych informacji, ale z pewnością nie uciszyły ich zdjęcia zrobione przez paparazzi, na których obcisły golf podkreślał nieco większy niż zazwyczaj brzuszek szczuplutkiej fotografki. Sporo zamieszania wywołał również komentarz Donalda Tuska, który podczas spotkania w Krakowie, odbierając od jednej ze swoich zwolenniczek gratulacje „z powodu wnuka”, miał przyznać:

Mogłaby być wnuczka.

Kasia Tuk o ciąży na Instagramie

Kasia, po długim milczeniu, opublikowała na Instagramie bardzo wymowny komentarz, którym zasugerowała, że krążące od tygodni plotki są prawdziwe. Co prawda nie napisała wprost ani o ciąży, ani o ślubie, ale dała do zrozumienia, że jest bardzo szczęśliwa, a jedyne życzenia o jakie prosi w dniu swoich 31. urodzin, to życzenia zdrowia i spokoju, bowiem tego akurat – jak sama przyznała – „potrzebujemy” (liczba mnoga raczej nie jest przypadkowa):

Podobno po burzy zawsze wychodzi słońce i w dniu moich trzydziestych pierwszych urodzin głęboko wierzę, że tak właśnie jest. Jeśli mogę więc poprosić Was dziś o jakieś życzenia, to tylko o zdrowie i spokój, bo to jedyne, czego teraz potrzebujemy. Dziękuję wszystkim kochanym Czytelniczkom za ich wyrozumiałość wobec mojego milczenia. Wasze dobre słowa, wsparcie i delikatność akurat w ogóle mnie nie dziwią – zawsze wiedziałam, że Czytelniczki to ja mam najlepsze na świecie.

Swój wzruszający komentarz Kasia opatrzyła hashtagiem #ourbiggestproject – „nasz największy projekt”, co wydaje się być jednoznacznym nawiązaniem do jej błogosławionego stanu.

Kasia Tusk i Staszek Cudny na wspólnym zdjęciu

Piękny wpis Kasia Tusk opatrzyła romantycznym czarno-białym zdjęciem ze Staszkiem Cudnym. Wtulona w swojego ukochanego męża blogerka dyskretnie spogląda w stronę obiektywu. W jej oczach można dostrzec mnóstwo radości, która zdaje się potwierdzać, że kolejną dekadę swojego życia rozpoczyna jako spełniona kobieta – żona i wkrótce matka.

Gratulujemy!

Kasia Tusk jest już po ślubie?! Zdjęcie i komentarz Staszka Cudnego ucinają wszelkie spekulacje

Kasia Tusk OFICJALNIE potwierdziła ślub! Pokazała przepiękne zdjęcia z Wenecji, ale jeden detal szczególnie przyciąga wzrok!

Kasia Tusk z widocznym brzuszkiem na spacerze z ukochanym! Obcisła bluzka podkreśliła jej kształty

Kasia Tusk z widocznym brzuszkiem przyłapana przez paparazzi! Towarzyszył jej przystojny partner


Kasia Tusk i Staszek Cudny zostaną rodzicami

Kasia Tusk i Staszek Cudny zostaną rodzicami

Brzuszek Kasi Tusk przykuwał uwagę paparazzi

Brzuszek Kasi Tusk przykuwał uwagę paparazzi

Kasia Tusk i Staszek Cudny tym razem ubrali się w ciemne kolory

Kasia Tusk i Staszek Cudny tym razem ubrali się w ciemne kolory

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×