Kasia Tusk z widocznym brzuszkiem przyłapana przez paparazzi! Towarzyszył jej przystojny partner

Kasia Tusk ciąża

Kasia Tusk ciąża

Kasia Tusk i Staszek Cudny z prezentem dla Małgorzaty Tusk

Kasia Tusk od początku swojej medialnej kariery podkreśla, jak ważna w jej życiu jest rodzina. Blogerka wielokrotnie świętowała sukcesy swojego ojca, a na blogu Make Life Easier kilkukrotnie pokazywała zdjęcia z rodzinnego domu. Szczególną popularnością w internecie cieszył się ogród jej mamy Małgorzaty.

Ważną osobą w życiu Kasi jest również jej partner – Staszek Cudny, który wspierał ją np. podczas uroczystego plebiscytu Blog Roku 2011. Para wywołała wówczas wielką sensację pojawiając się po raz pierwszy razem na stołecznych salonach.

Sporo emocji wśród paparazzi wzbudziła także obecność Kasi i Staszka w miniony weekend na jednej z sopockich ulic. Zakochani postanowili wpaść z wizytą do pani Małgorzaty.

Para przyjechała pod rodzinny dom Kasi swoim luksusowym autem, a następnie udała się w odwiedziny. W dłoniach córki „prezydenta Europy” można było dostrzec malutkie przepasane bordową tasiemką pudełeczko, prawdopodobnie z drogą biżuterią.

Kasia Tusk z widocznym brzuszkiem

Oprócz prezentu dla pani Małgorzaty, uwagę paparazzi przykuwała – jak zawsze – stylizacja Kasi. Modna blogerka, która swoją karierę zaczęła od spektakularnego występu w Tańcu z gwiazdami, tradycyjnie postawiła na minimalizm.

Tusk włożyła granatowe dżinsy, ciemny płaszcz, czarne zamszowe buty i piaskowy golf, który przy lekkim podmuchu wiatru podkreślał jej piękne piersi i nieco bardziej niż zazwyczaj zaokrąglony brzuszek.

Niektórzy twierdzą, że Kasia Tusk swoim stylem przypomina księżną Kate. Podzielacie tę opinię?

Kasia Tusk z widocznym brzuszkiem na spacerze z ukochanym! Obcisła bluzka podkreśliła jej kształty

Filmowy ślub Macieja Zakościelnego! Piękniejszej panny młodej nie mógł sobie wymarzyć!

Kasia Tusk jest już po ślubie?! Zdjęcie i komentarz Staszka Cudnego ucinają wszelkie spekulacje


Kasia Tusk wysiadła z luksusowego auta

Kasia Tusk wysiadła z luksusowego auta

Kasia Tusk trzymała w dłoni prezent

Kasia Tusk trzymała w dłoni prezent

Kasia Tusk z prezentem dla mamy

Kasia Tusk z prezentem dla mamy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×