Rozczulona Kasia Sokołowska kąpie synka: „Nie znam nic przyjemniejszego”. Idealnie odnalazła się w późnym macierzyństwie

Kasia Sokołowska w DDTVN

Kasia Sokołowska w DDTVN

Kasia Sokołowska pokazała kąpiel synka. Mały Ivo uwielbia wieczorne rytuały, a jego mama rozkoszuje się wspólnymi chwilami. Uroczy post zachwycił internautów.

Kasia Sokołowska jest znana i cenioną w branży reżyserką pokazów mody, a ogromną popularność zyskała jako jurorka Top Model. To jej opinię uczestnicy bardzo sobie cenią, ze względu na jej doświadczenie związane z pracą na wybiegach. Prywatnie jest w związku z Arturem Kozieją, biznesmenem, przedsiębiorcą i inwestorem. Niedawno powitali na świecie wyczekiwane dziecko. Od tamtej pory Katarzyna chętnie chwali się wspólnymi chwilami w sieci. Tym razem pokazała wieczorne rytuały.

Kasia Sokołowska kąpie synka. Rozkoszny widok

49-letnia jurorka show TVN została mamą 18 lipca tego roku. Do rodziny dołączył Ivo Lew.

O tej roli marzyłam przez całe lata. Zresztą pozwoliłam sobie na taki komentarz, że to jest bardzo wyczekiwane, oczekiwane dziecko. Wiele lat się starałam. Wiem, w jakiej sytuacji są kobiety. Bardzo wiele z nas ma ten temat do przerobienia, do przepracowania. To trwa latami czasami, nikt nie wie, czym to jest okupione. Jestem przygotowana do tej roli mentalnie od lat, wyobrażałam sobie ten moment, a teraz jestem szczęściarą – mówiła w Dzień Dobry TVN.

Od tamtego momentu życie Kasi i jej partnera zaczęło kręcić się wokół synka. Oni są jednak świetnie zorganizowani i ani na chwilę nie zrezygnowali z pracy czy wyjazdów. Maluch czasem im towarzyszy nawet podczas wyjść. Jednak jak się okazuje, najprzyjemniejsze chwile, to wieczorna rutyna, o czym Sokołowska napisała na swoim Instagramie.

Nasz Ivo kocha kąpiele, a my kochamy go kąpać. Aktualnie nie znam nic przyjemniejszego…bo co jest słodszego i ważniejszego dla Malucha niż dotyk, głaskanie i przytulanie ??? Wieczorna kąpiel, masaż i pielęgnacja skóry to nasz codzienny rytuał […] – napisała rozanielona Kasia.

Rozczuleni widokami internauci nie omieszkali skomentować postu Kasi. Zdjęcie stópek małego Ivo może roztopić najtwardsze serca.

  • Kochane malutkie stópki.
  • Jakie słodkie nóżki. Pięknie pani Kasiu.
  • Ile tu miłości, wszystkiego dobrego – piszą.

Zajrzycie do galerii.


Kasia Sokołowska pokazała kąpiel synka

Kasia Sokołowska pokazała kąpiel synka

Kasia Sokołowska pokazała kąpiel synka

Kasia Sokołowska pokazała kąpiel synka

Katarzyna Sokołowska z rodziną na imprezie

Katarzyna Sokołowska z rodziną na imprezie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×