NewsyKasia Sokołowska świętuje urodziny partnera. Zapozowała z jego dorosłą córką. Jak wygląda Julia?

Kasia Sokołowska świętuje urodziny partnera. Zapozowała z jego dorosłą córką. Jak wygląda Julia?

Kasia Sokołowska
Kasia Sokołowska
Krystyna Miśkiewicz
11.07.2023 11:20, aktualizacja: 11.07.2023 13:02

Kasia Sokołowska jest między innymi reżyserką pokazów mody, a popularność zapewnił jej udział w programie Top Model. Jest z nim związana od drugiej edycji i to właśnie ją uczestnicy uważają za najbardziej surową z jurorek. Gwiazda niedawno świętowała 50. urodziny, ale kilka miesięcy wcześniej udało jej się spełnić jedno z największych marzeń- została mamą.

Gwiazda zaszła w ciążę, mając 48 lat. Chociaż późne rodzicielstwo było szeroko komentowane, to gwiazda zapewniała, że czuje się fantastycznie, a do tej roli przygotowywała się już od dawna.

Na tyle mam przemyślane i oczekiwane to macierzyństwo, że biorę je z całym jego kolorytem. Każda mama ma takie podejście i jest po prostu otwarta. Wydaje mi się, że ta otwartość jest najważniejsza na to, co się dzieje, jakie jest dziecko. Staram się przeżywać ten czas jak najpiękniej, jak najpełniej.

Kasia Sokołowska świętuje urodziny partnera

Kasia Sokołowska kilka miesięcy temu skończyła 50 lat. Teraz wielkie święto miał jej wieloletni partner i ojciec synka, Artur Kozieja. Ukochana urządziła dla niego imprezę w rodzinnym gronie. Nie zabrakło oczywiście tortu i czasu z najbliższymi. Na wspólnym świętowaniu pojawiła się także jedna z córek przedsiębiorcy z poprzedniego związku, Julia.

Przypomnijmy, że Andrzej Kozieja poza rocznym synkiem Ivo ma też córki bliźniaczki: Julię i Wiktorię, które przyszły na świat w 2003 roku. Kasia błyskawicznie złapała kontakt z mieszkającymi na co dzień w Londynie pasierbicami.

Jest rodzinna, bardzo ważne są dla niej relacje z jej rodzicami, z rodzeństwem. Było to dla mnie dużym zaskoczeniem. Być może jest to cecha, którą nie każdy w niej widzi. Jest perfekcjonistką w swojej pracy. Pracując z tak dużą grupą ludzi, musi czasami być ostrą osobą. Ta część związana z dbałością o każdy szczegół w relacjach ze swoją i moją rodziną jest wzruszająca.

W naszej galerii zobaczycie zdjęcia z urodzin, na których widać też Julię. Podobna do taty?

Jak Kasia Sokołowska łączy pracę z macierzyństwem?

Sokołowska w ubiegłym roku nieźle zaskoczyła nowinami o tym, że po raz pierwszy zostanie mamą. W lipcu 2022 roku podzieliła się radosnymi wieściami. Po kilku miesiącach gwiazda zdradziła, jak łączy pracę z macierzyństwem. Jej synek już niedługo skończy rok:

Jest to trudne. Nie do końca można to pogodzić. Może z pracą w pewnych wymiarach tak, czyli z tą moją pracą reżyserską, która jest faktycznie związana z ciągłą nieobecnością, próbami itd. jest to niepołączalne. Albo jestem w domu, albo jestem w pracy. Tutaj faktycznie następują spore redukcje, takie świadome. Ale oczywiście nadal uprawiam swój zawód, dalej jestem blisko tej sztuki i to jest dla mnie bardzo ważne. Tylko pewnie ten ciężar ciężkości się przesunął i tyle. Ale ciągle te same wartości i estetyczne i merytoryczne są dla mnie ważne.
Katarzyna Sokołowska, Artur Kozieja - (fot. AKPA)
Katarzyna Sokołowska, Artur Kozieja - (fot. AKPA)
Katarzyna Sokołowska i Artur Kozieja | fot. Instagram.com/kasiasokolowska_official
Katarzyna Sokołowska i Artur Kozieja | fot. Instagram.com/kasiasokolowska_official
Kasia Sokołowska i Artur Kozieja na Balu TVN 2017
Kasia Sokołowska i Artur Kozieja na Balu TVN 2017
Kasia Sokołowska świętuje urodziny partnera
Kasia Sokołowska świętuje urodziny partnera
Kasia Sokołowska, Artur Kozieja i Julia Kozieja
Kasia Sokołowska, Artur Kozieja i Julia Kozieja
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także