Szukaj

SZOK. Kasia Nosowska bezlitośnie odcięła wszystko na czym zbudowała Instagram! Kompletnie wyczyściła swój profil!

Kasia Nosowska wyczyściła Instagram

Kasia Nosowska wyczyściła Instagram

Kasia Nosowska pojawiła się na Instagramie dokładnie rok temu i z miejsca zawojowała show-biznes. Fani okrzyknęli ją niekwestionowaną królową tego portalu społecznościowego – wszystko przez niebagatelne poczucie humoru i filmiki, w których obśmiewała wszystko co się dało. Z samą sobą na czele. Wyjątkowy dystans Nosowskiej do rzeczywistości i satyry, którymi dzieliła się z fanami, zapewniły jej ogromną popularność w social mediach. Z tym jednak koniec.

Zaniepokojeni fani donieśli, że gwiazda wyczyściła swoje konto. Zniknęły zdjęcia, nagrania, śmieszne filmiki – nie zostało nic. Prawie nic. Jedynym wpisem, który „został przy życiu” jest wpis z okładką jej nowej płyty. Album zatytułowany Basta trafi do sprzedaży już 12 października. Bilety na trasę koncertową Kasi zostały już niemal całkowicie wyprzedane, a ona sama najwyraźniej postanowiła pójść w ślady amerykańskich gwiazd i w bardzo kontrowersyjny sposób promować swoją nową płytę, by pobudzić zaciekawienie wśród Internautów.

I choć bez wątpienia taka taktyka jest skuteczna, Internauci rozpaczają za filmikami, które „robiły im dzień”. W ciągu zaledwie roku Nosowskiej udało się zgromadzić 311 tysięcy użytkowników obserwujących jej konto, którzy teraz nie są zbyt szczęśliwi. Niemniej jednak, wszyscy z niecierpliwością wypatrują jej nowego albumu. Basta będzie jej pierwszym solowym projektem od 2011 roku. Wydany wtedy album, 8, zdobył tytuł platynowej płyty.

Jesteście ciekawi co przygotowała tym razem?

Katarzyna Nosowska pierwszy raz pokazała swoją piękną mamę! Pani Krystyna świetnie się trzyma! [WIDEO]

Katarzyna Nosowska opowiedziała, jak alkohol zrujnował jej życie rodzinne. „Chorobie partnera zawdzięczam coś bezcennego”

Kasia Nosowska bezceremonialnie zażartowała sobie z Kingi Rusin w biały dzień! Reakcja dziennikarki przejdzie do historii [WIDEO]


Kasia Nosowska wyczyściła Instagram

Kasia Nosowska wyczyściła Instagram

Katarzyna Nosowska – Kryształowe Zwierciadła 2018

Katarzyna Nosowska – Kryształowe Zwierciadła 2018

Katarzyna Nosowska w Dzień Dobry TVN

Katarzyna Nosowska w Dzień Dobry TVN

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×