Katarzyna Nosowska to nie tylko zdolna piosenkarka, ale w ostatnim czasie także bardzo utalentowana pisarka. Nic więc dziwnego, że gwiazda była jedną z laureatek plebiscytu Bestsellery Empiku 2019. Artystka została wyróżniona w kategorii Literatura polska za książkę A ja żem jej powiedziała….
Kasia, jak podkreśliła w jednym z wywiadów, w swojej pisarskiej twórczości stara się dotrzeć do czytelnika w uniwersalny sposób, co jak widać doskonale się sprawdziło, a piosenkarce przysporzyło grono nowych fanów:
Gwiazda odbierając nagrodę pozdrowiła męża i zaprezentowała swoją nową fryzurę. Po jej jasnych włosach nie ma już najmniejszego śladu. Piosenkarka postanowiła wrócić do ciemnego brązu i delikatnie podciąć końcówki.
Waszym zdaniem w takiej odsłonie jest jej lepiej, czy wolicie ją w blondzie?