Kasia Cichopek robi przerwę od „M jak miłość”. Ogłosiła swój ostatni dzień na planie

Kasia Cichopek

Kasia Cichopek

Kasia Cichopek bardzo zaniepokoiła fanów. Gwiazda dodała zdjęcie z planu serialu M jak Miłość i pożegnała się z produkcją. We wpisie wytłumaczyła, skąd nagła decyzja o przerwie w pracy.

Kasia Cichopek jest jedną z największych gwiazd serialu M jak Miłość. W najpopularniejszej telenoweli w Polsce gra od samego początku, czyli od ponad 20 lat. Trafiła tam jako nastolatka i dorastała na oczach widzów. Wciela się w postać Kingi Zduńskiej, która jest żoną, matką czworga dzieci oraz właścicielką małego bistro. Jej bohaterka wiedzie raczej spokojne życie, chociaż czasami nad jej małżeństwem wiszą czarne chmury. Miłość Kingi i Piotra zawsze się jednak broni, a fani serialu nie wyobrażają już sobie tej produkcji bez jej udziału.

Cichopek dzięki tasiemcowi zaistniała w show-biznesie. Przez lata kariery zdobyła mnóstwo kolejnych ofert współpracy i cały czas umacniała swoją pozycję w branży. Świetnie sprawdzała się w roli konferansjerki, prowadząc największe imprezy organizowane przez TVP, a od jesieni możemy ją oglądać także w programie Pytanie na śniadanie. Gwiazda razem z Maciejem Kurzajewskim wita widzów śniadaniówki, którzy nie ukrywają, że w roli gospodyni sprawdziła się wręcz doskonale.

Kasia Cichopek żegna się z M jak Miłość

Kasia pracę na planie serialu musi podzielić z wieloma innymi obowiązkami. Doskonale łączy ją między innymi z prowadzeniem domu i macierzyństwem, ale także z własnymi biznesami. Razem z mężem Marcinem Hakielem prowadzą szkoły tańca. W czasie pandemii aktorka ruszyła także z autorską marką biżuterii i własną linią perfum, które mocno promuje na swoim profilu na Instagramie.

Właśnie na profilu Kasi pojawiło się zdjęcie z planu serialu. Pozuje na nim z telewizyjnym mężem, dziećmi oraz pozostałymi członkami rodziny. Jednocześnie żegna się z widzami. Początek podpisu pod postem mógł mocno zaniepokoić fanów. Okazuje się, jednak że jest to jedynie chwilowa przerwa w nagraniach. Aktorka szybko uspokoiła widzów, że nie znika na dobre i wyjaśniła, co dokładnie miała na myśli:

Rodzinka jak z obrazka. Mój ostatni dzień zdjęciowy…przed przerwą. Do zobaczenia za miesiąc, na planie @mjakmilosc.official, a przed telewizorami widzimy się normalnie w poniedziałki i we wtorki – podpisała kadr.

Fani serialu na pewno poczuli ulgę. Przypomnijmy, że M jak Miłość jest jedną z nielicznych produkcji, która przez cały okres pandemii prezentuje widzom premierowe odcinki. Aktorzy cały czas pracują w pocie czoła, by nie zawieść widzów.


Kasia Cichopek

Kasia Cichopek

Kasia Cichopek ma własne perfumy

Kasia Cichopek ma własne perfumy

Kasia Cichopek

Kasia Cichopek

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×