Szukaj

Kasia Cichopek rozwija kolejny biznes. Najpierw wypuściła własną biżuterię, a teraz? Fanki w ekstazie

Kasia Cichopek

Kasia Cichopek

Kasia Cichopek właśnie pochwaliła się w sieci kolejnym biznesem. Gwiazda w czasie pandemii nie próżnuje, a fani gratulują jej przedsiębiorczości. Kupicie u niej już nie tylko biżuterię. 

Kasia Cichopek od 20 lat jest jedną z największych gwiazd serialu M jak Miłość. Swoją karierę na szklanym ekranie rozpoczęła jako nastolatka. W drodze na szczyt mogła liczyć także na kolejne zawodowe propozycje, które tylko ugruntowały jej pozycję w show-biznesie. Pojawiła się między innymi w programie Taniec z Gwiazdami, gdzie nie tylko oczarowała widzów swoimi umiejętnościami na parkiecie, ale spotkała także prawdziwą miłość. Razem z tanecznym partnerem, Marcinem Hakielem, stanowią dzisiaj jedną z najpiękniejszych par wśród polskich gwiazd.

Małżonkowie doczekali się dwójki dzieci, ale to nie przeszkodziło Kasi realizować się zawodowo. Jest ona doskonałym przykładem na to, że macierzyństwo i karierę zdecydowanie można ze sobą połączyć. Jesienią zeszłego roku aktorka podjęła się zupełnie nowego zawodowego wyzwania. Gwiazda razem z Maciejem Kurzajewskim dołączyła do obsady programu Pytanie na śniadanie. Wspólnie stworzyli bardzo zgrany duet, który szybko zjednał sobie sympatię widzów.

Kasia Cichopek ma swoje perfumy. Ile kosztują?

W czasie pandemii show-biznes przechodzi bardzo ciężkie chwile. Wiele gwiazd narzeka na brak pracy i mocno uszczuplony budżet. Kasia postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i ruszyła z kolejnymi biznesami. Nie tylko gra w serialu M jak Miłość i jest gospodynią śniadaniówki TVP, ale razem z mężem prowadzi także sieć szkół tańca.

Kilka miesięcy temu aktorka pochwaliła się pierwszym własnym biznesem. Stworzyła autorską markę biżuterii YACichopek, którą bardzo mocno promowała w social mediach. Teraz poszerzyła swoją ofertę o linię perfum. W serii, którą można kupić w internecie za niecałe 220 złotych, znajduje się aż 7 zapachów – #YAzmysłowa, #YAniezależna i #YAodważna.

Kochani dziękuję serdecznie za dzisiejszego live’a, bardzo się cieszę, że byliście ze mną w tym ważnym dla mnie momencie.Jak już wiecie do rodziny YA dołączyły wyjątkowe perfumy (nie woda toaletowa, ani perfumowana, tylko prawdziwe PERFUMY), które możecie ze sobą łączyć.

Aktorka zachęca do tego, by je łączyć:

Zmienność to coś, co nas wyróżnia, dlatego nasze zapachy zaprojektowane są w taki sposób, aby można było je łączyć – poinformowała na swojej stronie.

Pod postem Kasi pojawiło się mnóstwo gratulacji. Fanki już deklarują, że na pewno zajrzą na stronę i wypróbują perfumy, które powstały pod okiem aktorki.

  • Gratuluje Pani Kasiu!
  • Jest Pani przedsiębiorcza,ambitna i pracowita. Życzę powodzenia i sukcesów.
  • Na pewno kupię.
  • Super, że są testery. Już szukam swojego zapachu.

Trzeba przyznać, że gwiazda zaczyna budować wokół siebie prawdziwe imperium. Kto wie, czym jeszcze zaskoczy fanów przedsiębiorcza żona Marcina Hakiela.


Kasia Cichopek ma własną linię perfum

Kasia Cichopek ma własną linię perfum

Kasia Cichopek ma własne perfumy

Kasia Cichopek ma własne perfumy

Kasia Cichopek ma własne perfumy

Kasia Cichopek ma własne perfumy

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×