Szukaj

Kasia Cichopek uwodzi biustem przed obiektywem: „Szykujemy petardę”. To będzie jeszcze odważniej?

Kasia Cichopek

Kasia Cichopek

Kasia Cichopek dodała zdjęcie, na którym rozpala zmysły internautów. Gwiazda pokazała się w skórzanej kurtce i wyeksponowała obłędny dekolt. Jak wygląda?

Kasia Cichopek od lat robi karierę w show-biznesie. Jako nastolatka pojawiła się w serialu M jak Miłość i od tamtej pory cały czas brnie do przodu. Gwiazda ma na swoim koncie nie tylko rolę w najpopularniejszym serialu, ale także występy w różnych programach rozrywkowych. Największym echem odbił się jej udział w Tańcu z Gwiazdami. Tam właśnie poznała swojego przyszłego męża Marcina Hakiela, który był jej partnerem na parkiecie. Uczucie tych dwojga rodziło się na oczach telewidzów. Zakochani razem wytańczyli sobie Kryształową Kulę.

Kasia i Marcin kilka lat później wzięli ślub i od tamtej pory są nierozłączni. Doczekali się już dwojga dzieci, a także prowadzą razem dosyć spory biznes. Małżonkowie są właścicielami szkoły tańca, której udało się przetrwać kryzys związany z pandemią. Wielu artystów podczas kwarantanny narzekało na brak pracy i uszczuplający się budżet. Kasia Cichopek postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i otworzyć kolejny biznes.

Kasia Cichopek kusi biustem na nowym zdjęciu

Kasia regularnie gra w serialu M jak Miłość, prowadzi z mężem szkołę tańca, od jesieni debiutuje jako prowadząca program Pytanie na śniadanie, a niedawno ruszyła z kolejnym biznesem. Gwiazda postanowiła znaleźć alternatywne zabezpieczenie finansowe i stworzyła własną linię biżuterii. Marzyła o tym już od jakiegoś czasu, ale dopiero podczas kwarantanny mogła sobie pozwolić na to, żeby dopracować szczegóły.

Teraz gwiazda promuje swoje nowe przedsięwzięcie, którego jest twarzą, a my możemy podziwiać ją na kolejnych pięknych zdjęciach. Ostatnio dodała na swoim profilu prawdziwą petardę. Ubrana w skórzaną kurtkę z ćwiekami wyeksponowała swój kuszący dekolt. Oczy zasłoniła ogromnymi okularami z łańcuszkiem, a na jej szyi znalazło się kilka naszyjników. Kasia zdecydowanie wie, jak sprytnie zwrócić uwagę na biżuterię.

Szykujemy dla Was petardę od @yacichopek Mały zwiastun widzicie na tym zdjęciu, ale to nie koniec, będzie się działo.

Pod postem nie zabrakło oczywiście komplementów nie tylko pod adresem jej świecidełek, ale przede wszystkim samej modelki. Teraz nie pozostaje nam nic innego, jak cierpliwie czekać na to co zapowiedziała pod swoim postem aktorka.


Kasia Cichopek

Kasia Cichopek

Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek podbija górskie szlaki - styczeń 2021, zima u gwiazd

Katarzyna Cichopek podbija górskie szlaki - styczeń 2021, zima u gwiazd

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×