Szukaj

Kasia Cichopek myślała, że TVP z niej żartuje: „Byłam w szoku”. Tabloid podaje, ile zarobi. Kwota ścina z nóg

Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek została nową prowadzącą Pytania na śniadanie. Jak zareagowała na telefon z propozycją? Ile na tym może zarobić? Kolorowa prasa podaje szczegóły. 

Katarzyna Cichopek dołączyła do ekipy Pytania na śniadanieo czym poinformowano podczas prezentacji jesiennej ramówki TVP. Ujawniono, że jej partnerem na wizji będzie Maciej Kurzajewski. Para w sobotę pojawiła się w studiu, gdy świętowano osiemnaste urodziny śniadaniówki.

Gdy kamery zgasły, na Kasię czekał wyjątkowy komitet powitalny. Mowa o jej mężu, Marcinie Hakielu i córeczce Helence. Rozkoszne zdjęcia paparazzi obiegły media.

Katarzyna Cichopek: ile zarobi dzięki Pytaniu na śniadanie?

Cichopek propozycję poprowadzenia śniadaniówki usłyszała kilka tygodni temu, gdy wraz z rodziną odpoczywała nad polskim morzem. Początkowo nie mogła w nią uwierzyć, myślała, że ktoś sobie z niej żartuje. Gdy powiedziała o tym mężowi, wszystko stało się jasne:

Najpierw myślałam, że to żart. Jak odłożyłam słuchawkę, byłam jeszcze przez kilka minut w sporym szoku. Kiedy powiedziałam mężowi o tej propozycji, okazało się, że… on o niej już wiedział. Nic nie mówił, żeby nie zapeszyć — mówi Cichopek w rozmowie z Fleszem.

Aktorka dodała, że może liczyć na wsparcie Marcina:

Kiedy zapytałam go, czy myśli, że na pewno sobie poradzę, tylko pokiwał głową. Westchnął i odparł: „Kaśka, ciebie się nie da przegadać! Kto, jak nie ty! — dodaje ze śmiechem aktorka.

Chociaż Cichopek i Kurzajewski zadebiutują w programie dopiero na początku września, jedna sprawa spędza sen z powiek aktorki:

Jest jedna rzecz, która maksymalnie mnie stresuje: żebym tylko nie przekręciła nazwiska żadnego gościa! Niektóre naprawdę dziwnie się odmieniają. A teraz skoro powiedziałam to na głos, muszę naprawdę uważać, żeby ten koszmar się nie ziścił — komentuje gwiazda.

Prowadzenie Pytania na śniadanie będzie dla aktorki nie tylko nowym wyzwaniem, ale także szansą na powiększenie budżetu. Super Express donosi, że dzięki nowym, zawodowym propozycjom na konto Cichopek może wpływać nawet pół miliona rocznie:

Telewizja postanowiła wykorzystać jej wszechstronność i zatrudniła do tak ważnego programu. A przecież za takim awansem kryją się niemałe pieniądze – 25 tys. zł miesięcznie. Za serial dostaje około 12,5 tys. zł, łatwo zatem policzyć, że jej roczny zarobek z TVPsięgnie pół miliona złotych.

Lubicie oglądać programy z jej udziałem?

 


Marcin Hakiel, Kasia Cichopek i Helenka przed studiem Pytania na śniadanie

Marcin Hakiel, Kasia Cichopek i Helenka przed studiem Pytania na śniadanie

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski

Katarzyna Cichopek - gwiazdy w Pytaniu na śniadanie

Katarzyna Cichopek - gwiazdy w Pytaniu na śniadanie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×