Kakao DecoMorreno książką? O co chodzi?

Książka z kakao

Książka z kakao

O co chodzi z książką Cacao DecoMorreno?

Od kilku dni w internecie aż wrze od zdjęcia książki Cacao DecoMorreno, która pojawiła się na czytelniczym rynku znienacka. Ma już za sobą kilka publikacji, ale najbardziej popularna stała się powieść Najwyższa jakość. Dzieła autora wychodzą pod banderą wydawnictwa Extra Ciemne. :))

A teraz całkiem poważnie. O co chodzi z książką Cacao DecoMorreno? 3 dni temu na grupie 500+, Becikowe, MOPS, Alimenty – Pytania i Odpowiedzi pojawił się wpis członkini:

Witam, mam pytanie czy zna ktoś może więcej książek tego autora?

I tym rozpętała gigantyczną burzę. Temat podchwycili inni internauci i w przeciągu kilku godzin z firmy produkującej Cacao DecoMorreno zrobili światowej sławy pisarza bestsellerów! Print screen z zamkniętej grupy szybko zawędrował do popularnych mediów. Do zwariowanej akcji postanowił dołączyć się sklep Piotr i Paweł, który produkt opatrzył specjalnymi tabliczkami.

Niezwykle intrygująca książka autorstwa Cacao DecoMorenno już dostępna w naszych sklepach!

Powieść „Najwyższa jakość” w ciągu trzech dni stała się najlepiej sprzedającym się tytułem w tym roku. DecoMorenno przedstawia historię współczesnego Don Kichota, młodego adepta międzynarodowej korporacji, który toczy nierówną walkę z przeciwnościami, starając się osiągnąć tytułową najwyższą jakość. Czy mu się uda? Sprawdźcie sami! – reaguje Piotr i Paweł na spontaniczną akcję Internautów

A Wy zamierzacie przeczytać najnowszą książkę Cacao DecoMorreno?

Zobacz: Wyciekło wideo z próby przyznawania punktów na Eurowizji 2016! Anna Popek: „Zróbmy jakieś jajo”. Petra Mede zrozumiała i odpowiedziała!

Kakao DecoMorenno stało się książką

Kakao DecoMorenno stało się książką

Wpis Internautki rozpętał burzę

Wpis Internautki rozpętał burzę


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×