Szukaj

Justyna Żyła będzie szukała miłości w telewizyjnym show. Program jeszcze się nie zaczął, a już pachnie żenadą roku

Justyna Żyła dostanie nowy program w telewizji. Jak informuje magazyn Flesz, zyska nie tylko pracę, ale także miłość. O jakim show mowa?
Justyna Żyła

Justyna Żyła

Justyna Żyła była żoną popularnego skoczka narciarskiego, Piotra Żyły. Kiedy para się rozstała, zyskała rozgłos i zaczęła robić medialną karierę. Wzięła udział w Tańcu z gwiazdami, a także skupiła się na rozwijaniu swojego bloga kulinarnego, gdzie dzieli się przepisami na wyśmienite dania.

Od momentu, w którym celebrytka rozwiodła się z mężem, sporym zainteresowaniem cieszą się nie tylko jej zawodowe projekty, ale także życie prywatne.

Justyna Żyła — nowy program. Czy znajdzie miłość?

Internauci co jakiś czas dopytują, czy Justyna Żyła ma chłopaka? Chociaż gwiazda sieci na to pytanie nie odpowiedziała wprost, co jakiś czas sugeruje, że u jej boku znajduje się mężczyzna.

Tak było m.in. w lutym, kiedy w sieci opublikowała zdjęcie przygotowanego przez siebie obiadu. W opisie podkreślała, że przyrządziła porcję, by zaspokoić apetyt mężczyzny, który mieszka w jej domu:

Już prawie weekendzik, a jak się ma chłopa w domu, to kawał porządnego miecha musi wpaść. Po takim steku na stok i można jeździć do upadłego – komentowała gwiazda.

Justyna Żyła gotuje dla swojego partnera

Justyna Żyła gotuje dla swojego partnera. Co dobrego dla niego przygotowała?

Chociaż można odnieść wrażenie, że Żyła pisze o swoim partnerze, dwutygodnik Flesz donosi, że Justyna jest singielką. Według informacji, do którym udało się dotrzeć dziennikarzom, wkrótce może się to zmienić. Celebrytka zostanie gwiazdą nowego programu w telewizji Active Family, w którym podobno pozna kandydatów do swojego serca:

O serce Justyny będzie walczyło kilku kandydatów z całej Polski. Kto wie, może wśród nich Żyła znajdzie swoją drugą połówkę —zdradza osoba z produkcji.

Zdjęcia mają ruszyć wiosną. Pierwsze odcinki prawdopodobnie zostaną wyemitowane jeszcze w tym roku. Justyna do tej pory nie odniosła się do informacji magazynu.

Zobacz także: Rozebrana Justyna Żyła wspomina sesję dla Playboya. Dzięki pikanym zdjęciom odzyskała swoją kobiecość


Justyna Żyła

Justyna Żyła

Justyna Żyła pokazała imponującą kuchnię

Justyna Żyła pokazała imponującą kuchnię

Stylowa Justyna Żyła w kuchni

Stylowa Justyna Żyła w kuchni

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×