Szukaj

Odmieniona Justyna Żyła w nowej fryzurze wygląda jak Aneta Kręglicka! To ona była największą atrakcją „Tańca z gwiazdami”!

Justyna Żyła zatęskniła za Tańcem z Gwiazdami i pojawiła się na widowni półfinałowego odcinka. Celebrytka zaprezentowała się w wiosennej stylizacji i nowej fryzurze. Trzeba przyznać, że delikatna metamorfoza zadziałała na jej korzyść! Spójrzcie i oceńcie!
Justyna Żyła pochwaliła się partnerem

Justyna Żyła pochwaliła się partnerem

Justyna Żyła była zdecydowanie największą gwiazdą tegorocznej edycji Tańca z Gwiazdami. Każdy jej występ wzbudzał olbrzymie emocje, a niepochlebne komentarze ze strony jurorów jeszcze bardziej działały na jej korzyść. Zyskała dzięki nim olbrzymią rzeszę fanów i dzisiaj w pełni można nazwać ją pierwszoligową gwiazdą.

Była żona skoczka narciarskiego gościła w półfinałowym odcinku show. Zasiadła w pierwszym rzędzie na widowni gdzie dopingowała kolegów. Ubrana była w różową sukienkę w kwiaty, na którą nałożyła dżinsową kurtkę. Prezentowała się naprawdę dobrze, jednak to na jej nową fryzurę zwróciliśmy największą uwagę! Dłuższe, wyprostowane blond włosy z grzywką na bok bardzo gwieździe pasują, przypomina w nich Miss Świata Anetę Kręglicką. Pomimo nowego wizerunku nie zdecydowała się wejść na ściankę i jak pozostali goście zmierzyć się z blaskami fleszy. Czyżby była znudzona tym światem?

Przypomnijmy, Żyła odpadła w piątym odcinku programu. Od samego jednak początku zbierała od jurorów najniższe noty. Była najmocniej krytykowana przez Iwonę Pavlović, która często nie zostawiała na niej suchej nitki:

Justynko, powiem ci tak, że trochę śmieszy mnie, że w takim programie jak “Taniec z gwiazdami” ja siedzę i ja się cieszę, że ty dotrwałaś do końca, no naprawdę, po prostu sukces. Przerażasz mnie Justyna! Ja nie wiem, co się z tobą dzieje! Najchętniej to bym z tobą porozmawiała, ponieważ nie potrafisz zrobić kroku poprawnie. Wszystko zawdzięczasz Tomkowi, który jest genialny. On cię trzyma, on cię dźwiga, on cię przestawia. Twoje nogi jakby odmawiały posłuszeństwa! Muszę to powiedzieć, chociaż nie wiem, co jest przyczyną… – mówiła w jednym z odcinków.

Pomimo tych słów kobieta nie poddawała się i zaprezentowała pięć tańców. Myślicie, że zagości na dłużej w show-biznesie?

Justyna Żyła ma nową fryzurę! Przeszła największą metamorfozę w swojej karierze!

Justyna Żyła znów zakochana? W “Tańcu z Gwiazdami” poznała swojego księcia z bajki!

Dominika Tajner-Wiśniewska nie spędziła Wielkanocy z Michałem! Wybrała towarzystwo bliskiej osoby z “Tańca z gwiazdami”!


Justyna Żyła w półfinale Tańca z Gwiazdami

Justyna Żyła w półfinale Tańca z Gwiazdami

Justyna Żyła w półfinale Tańca z Gwiazdami

Justyna Żyła w półfinale Tańca z Gwiazdami

Justyna Żyła z grzywką

Justyna Żyła z grzywką

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×