Iwona Pavlović wbiła szpilę Justynie Żyle na samym początku finału "Tańca z gwiazdami"! Ostro podsumowała jej umiejętności

17 maja swój finał miał program Taniec z Gwiazdami, w którym zmierzyły się ze sobą tylko 2 z 12 par. Gimper z Natalią Głębocką oraz Joanna Mazur z Jankiem Klimentem.

Justyna Żyła, Iwona PavlovićJustyna Żyła, Iwona Pavlović

Sporą niespodzianką jest fakt, że podczas finałowego odcinka za stołem jurorskim zasiadł dawno nieobecny Michał Malitowski. Obecność lubianego tancerza jest jedynie przyjemną niespodzianką dla widzów, bowiem w dzisiejszym odcinku to wyłącznie fani programu zdecydują o wyniku końcowym. Tylko głosy SMS będą miały wpływ na to, do kogo powędruje Kryształowa Kula.

Już na samym początku finałowej rozgrywki niezawodna w swoich trafnych opiniach Iwona Pavlović ponownie wyciągnęła swoje sączki. Czarna Mamba w mocnych słowach dopiekła Justynie Żyle, która na finałowym parkiecie jeszcze się nie pojawiła. Pavlović skomentowała bowiem pierwszy finałowy taniec Gimpera:

Jesteś w finale chociaż tańczysz gorzej niż wszyscy uczestnicy, poza jednym wyjątkiem – powiedziała.

Bez wątpienia to była słodka aluzja do Justyny :-)

  • Justyna Żyła i Tomasz Barański – Taniec z gwiazdami 9, odcinek 3
  • Tomasz Barański, Justyna Żyła - Taniec z Gwiazdami 9, odcinek 5
  • Justyna Żyła na szybkich zakupach
  • Iwona Pavlović - Taniec z Gwiazdami 9, odcinek 4
  • Iwona Pavlović - Taniec z Gwiazdami, odcinek 8
  • Justyna Żyła w półfinale Tańca z Gwiazdami
  • Justyna Żyła i Tomasz Barański – Taniec z gwiazdami 9, odcinek 3
[1/7] Justyna Żyła i Tomasz Barański – Taniec z gwiazdami 9, odcinek 3 Źródło zdjęć: |
Wybrane dla Ciebie
MOŻE JESZCZE JEDEN ARTYKUŁ? ZOBACZ CO POLECAMY