Justin Bieber z żoną w kampanii Calvina Kleina. Tak zmysłowej sesji jeszcze nie było

Justin Bieber z żoną, Calvin Klein

Justin Bieber z żoną, Calvin Klein

Justin Bieber i Hailey Baldwin wzięli udział w zmysłowej sesji dla marki Calvin Klein. Zobaczcie, jak wyglądają prawie zupełnie nago.

Justin Bieber i Hailey Baldwin, chociaż są małżeństwem od ponad roku, dopiero niedawno wzięli ślub kościelny. Małżonkowie pod koniec września urządzili uroczystość, na którą zaprosili najbliższą rodzinę i przyjaciół. Teraz młodzi małżonkowie wzięli udział w sesji reklamującej bieliznę Calvin Klein.

Zobacz: Hailey Bieber w trzeciej sukni ślubnej. Dwie pozostałe wypadają przy niej bardzo blado

Justin Bieber i Hailey Baldwin w kampanii Calvin Klein – jak wyglądali?

Młodzi, piękni i sławni. Kto inny lepiej nadaje się, żeby zareklamować bieliznę znanej marki? Wykorzystano to w kampanii reklamującej bieliznę Calvin Klein. Młodzi małżonkowie wystąpili w zestawie dla par – Matching in.

Oboje mogą się pochwalić wysportowanymi sylwetkami, więc bielizna z nowej kolekcji, która zaprezentowali, miała należytą oprawę. Zarówno na zdjęciach, jak i na spocie reklamowym, młodzi wyglądają doskonale. Mistrzowie PR zręcznie wykorzystali łączące Bieberów uczucie, żeby podkręcić atmosferę. Bardzo udana kampania.

Zobacz: Kris Jenner pokazała ślubne prezenty od Justina Biebera. Goście dostali torbę pełną drogich upominków

Jak sesję i film reklamowy komentują fani Justina Biebera i Hailey Baldwin?

Justin Bieber i Hailey Baldwin są ostatnio na topie. Ciągle w nagłówkach portali i gazet. Są bardzo lubiani przez całe rzesze młodych fanów. Dlatego pojawiło się mnóstwo wpisów przy postach z kampanii CK.

  • Wow, to jest coś.
  • Niesamowite, ogień, naprawdę.
  • Gorąco!
  • Wyglądają dobrze, nie ma wątpliwości – zachwycają się internauci.

Wśród zachwytów, po raz kolejny pojawiło się podejrzenie, że Bieber używa photoshopa, żeby podrasować swoje ciało. Co ciekawe, nie ma takich zarzutów w stosunku do jego żony.

Justin Bieber i Hailey Bieber razem w teledysku

Przypomnijmy, że małżonkowie są oszczędni w publicznym komentowaniu swojej relacji, ale ich fani nie powinni mieć już wątpliwości co do siły łączącego ich uczucia. Niedawno do sieci trafił właśnie najnowszy teledysk do piosenki Justina Biebera 10 000 hours, który muzyk nagrał wraz z gwiazdami country Dan + Shay.

To właśnie w tym klipie możemy widzieć wspólne ujęcia Justina i Hailey, które nie pozostawiają złudzeń – parę łączy wielka miłość.

Zobacz: Selena Gomez z okazji ślubu Justina Biebera zamieściła mocny wpis. Dzisiaj mówi o nim cały show-biznes


Justin Bieber z Hailey Bieber całują się na planie teledysku

Justin Bieber z Hailey Bieber całują się na planie teledysku

Justin Bieber z Hailey Bieber - teledysk

Justin Bieber z Hailey Bieber - teledysk

Justin Bieber z żoną w teledysku

Justin Bieber z żoną w teledysku

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×