NewsyRozanielony Justin Bieber chwali się żoną. Brzuszek Hailey na pierwszym planie

Rozanielony Justin Bieber chwali się żoną. Brzuszek Hailey na pierwszym planie

Justin Bieber i Hailey
Justin Bieber i Hailey
Krystyna Miśkiewicz
11.12.2020 07:00

Justin Bieber jest jednym z najchętniej słuchanych wokalistów na świecie. Wielką karierę zaczął robić już jako nastolatek. Pochodzący z Kanady artysta rozkochał w sobie całą rzeszę nastolatek z najdalszych zakątków świata. Zachwycił je nie tylko głosem, ale też urodą.

Przystojny blondyn przez wiele lat związany był z Seleną Gomez. Młodzi artyści stanowili jedną z najgorętszych par show-biznesu. Ich relacja nie przetrwała jednak próby czasu, a artysta krótko po rozstaniu związał się z modelką Hailey Baldwin, która okazała się być tą jedyną. Zakochani wzięli ślub – najpierw cywilny, a rok później kościelny. Mimo upływu czasu ich relacja ma się doskonale.

Justin Bieber i Hailey Bieber - pierwsze zdjęcie po ślubie
Justin Bieber i Hailey Bieber - pierwsze zdjęcie po ślubie

Plotkarskie media bacznie obserwują to, co dzieje się w życiu Bieberów. Paparazzi śledzą dosłownie każdy krok małżonków, a w tabloidach co jakiś czas pojawiają się kolejne rewelacje na ich temat. Od jakiegoś czasu bardzo żywo plotkuje się o ciąży Hailey. Jeden z tabloidów już kilka tygodni temu twierdził, że żona Justina jest w ciąży.

Justin Bieber pokazał zdjęcie brzuszka Hailey

Ostatnio Justin był gościem w programie The Ellen DeGeneres Show, gdzie na oczach milionów widzów mocno rozgadał się o ciąży swojej żony i doniesieniach tabloidów. Muzyk twierdzi, że razem z Hailey planują mieć dzieci. Jakby tego było mało, to zdradził, kiedy chciałby mieć małą gromadkę.

Będę miał tyle dzieci, ile Hailey zechce urodzić. Chciałbym mieć małe plemię. Ale to jej ciało i cokolwiek ona postanowi, tak się stanie. Myślę, że też chciałaby mieć kilkoro dzieci. Co najmniej dwoje lub troje.

Fani Bieberów spekulowali, że wyznanie Justina może być wstępem do kolejnego komunikatu, tym razem już o szczególnym stanie. Ile w tym prawdy? Niewiele. Właśnie na profilu artysty pojawiło się najnowsze zdjęcie jego żony, na którym możemy bardzo dokładnie obejrzeć jej brzuszek. Jest idealnie wyrzeźbiony, niemal jak z okładki magazynu o fitnessie.

Rozanielony Bieber skomentował fotografię serią czerwonych serc, które symbolizują potęgę uczucia, jakim darzy swoją drugą połówkę.

Po zdjęciu, które pojawiło się na profilu artysty, można od razu zauważyć, że brzuch Hailey Bieber w żaden sposób nie zwiastuje ciąży, o której rozpisują się tabloidy. Tym kadrem Justin rozwiał wszelkie wątpliwości fanów. Przynajmniej na kilka najbliższych miesięcy.

Hailey Bieber
Hailey Bieber
Hailey Bieber z siostrzenicą
Hailey Bieber z siostrzenicą
Hailey Bieber, Justin Bieber
Hailey Bieber, Justin Bieber
Justin Bieber ma za złe mediom, że udostępniają zdjęcia z tego okresu
Justin Bieber ma za złe mediom, że udostępniają zdjęcia z tego okresu
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także