Szukaj

Hailey Bieber jest w ciąży? Fani dopatrzyli się ukrytego przekazu na płycie Justina

Justin Bieber i Hailey Bieber będą mieli dziecko?

Justin Bieber i Hailey Bieber będą mieli dziecko?

Justin Bieber podzielił się z fanami piosenkami z najnowszej płyty. Dociekliwi słuchacze w jednej z nich dosłuchali się słów, które według nich świadczą, że Hailey Bieber jest w ciąży.

Justin Bieber i Hailey Bieber nie ukrywają, że będą chcieli powiększyć rodzinę, a temat dziecka przewija się już od jakiegoś czasu. Artysta wydaje też nową płytę, a jego fani doszukali się w jednym z utworów – All Around Me sygnału, że żona muzyka jest w ciąży.

Hailey Bieber jest w ciąży?

Minęło już pięć lat od czasu, kiedy Justin Bieber wydał ostatnią płytę. W końcu pojawił się nowy, długo wyczekiwany krążek, który wzbudził ogromne emocje wśród fanów muzyka.

Justin Bieber nareszcie podzielił się z fanami piosenkami z nowej płyty, którą zatytułował Changes. Dużą część utworów poświęcił swojej żonie Hailey. Internauci w piosence All Around Me dosłyszeli sygnał, że jego żona jest w ciąży. Skąd te przypuszczenia?

Pod koniec wspomnianego utworu słychać płacz dziecka. Fani szybko to podłapali i twierdzą, że to sugestia, że Hailey jest w ciąży.

Na końcu słychać dźwięk płaczącego dziecka. Czy wkrótce się urodzi? Na końcu „All Around Me” słychać dźwięk dziecka. To może znaczyć tylko jedno… Biebs zaraz będzie tatą – czytamy w komentarzach na Twitterze.

Czy to prawda? Nie ma na razie oficjalnego potwierdzenia tych plotek. Jedno jest pewne, utwory mówią o miłości Biebera do Hailey w bardzo otwarty sposób. Okazuje się, że Justin to wielki romantyk.

Nasza miłość jest bezwarunkowa, potrzebuję cię wszędzie wokół siebie. Nigdy nie myślałem, że kiedykolwiek będę lojalny wobec kogoś innego niż ja – brzmią słowa w jednym z utworów.

Zobacz także: Selena Gomez po raz ostatni o związku z Bieberem. Powiedziała o przemocy i traumie: „Padłam ofiarą pewnych nadużyć”


Justin Bieber – Changes, okładka płyty

Justin Bieber – Changes, okładka płyty

Justin Bieber i Haily Baldwin na ściance

Justin Bieber i Haily Baldwin na ściance

Justin Bieber i Haily Baldwin na ściance

Justin Bieber i Haily Baldwin na ściance

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×