NewsyJustin Bieber pochwalił się nowym zdjęciem z żoną. Internauci gratulują ciąży, Hailey reaguje. I wszystko jasne

Justin Bieber pochwalił się nowym zdjęciem z żoną. Internauci gratulują ciąży, Hailey reaguje. I wszystko jasne

Justin Bieber i Hailey Bieber
Justin Bieber i Hailey Bieber
Zuza Maciejewska

20.07.2021 12:40, aktual.: 20.07.2021 12:56

Justin Bieber w bardzo młodym wieku stał się rozpoznawalny. Gdy miał zaledwie 14 lat, postawił pierwsze kroki w show-biznesie. W krótkim czasie zyskał ogólnoświatową popularność. To jednak negatywnie wpłynęło na jego psychikę. W 2014 roku został aresztowany pod wieloma zarzutami, w tym m.in. za jazdę pod wpływem alkoholu, a także bez ważnego prawa jazdy. Wówczas miał 19 lat.

Od tego momentu minęło kilka lat. Piosenkarzowi udało się wygrać z nałogami. Wie też, że pobyt za kratami, był dla niego cenną lekcją, którą musiał odrobić:

Nie jestem dumny z tego, w jakim miejscu w życiu byłem. Byłem zraniony, nieszczęśliwy, zdezorientowany, zły, nierozumiany i zły na Boga. Wszystko po to, by uświadomić sobie, że Bóg wysłał mnie w długą podróż. Od tego momentu wiem, że Bóg był wtedy tak blisko mnie, jak jest teraz. Zachęcam was, abyście „pozwolili swojej przeszłości przypomnieć sobie, jak daleko Was On zaprowadził. Nie pozwól, by wstyd zrujnował aktualny dzień. Niech przebaczenie Jezusa przejmie kontrolę w Waszych życiach.

Justin Bieber pokazał nowe zdjęcie z żoną. Hailey Bieber jest w ciąży?

Justin Bieber od trzech lat nie tylko spełnia się zawodowo, ale także jest szczęśliwym mężem. W 2018 roku zalegalizował związek z modelką, Hailey. Chociaż są małżeństwem z krótkim stażem, przeszli trudną próbę. Gwiazdor w rozmowie z GQ wyjawił, że pierwsze miesiące po ślubie wcale nie były taką sielanką:

Pierwszy rok małżeństwa był naprawdę ciężki. Wynikało to z traumy i po prostu braku zaufania – powiedział w rozmowie z magazynem.

Na szczęście zakochanym udało się przetrwać wszelkie przeciwności i dziś tworzą szczęśliwą relację. Ku uciesze fanów co jakiś czas w sieci pojawiają się ich wspólne zdjęcia, które są dowodem na to, że zakochani świetnie się czują w swoim towarzystwie. Dowodem może być zdjęcie, które Justin Bieber udostępnił w sieci. Siedzi u boku ukochanej, patrzą w tym samym kierunku.

Mama i tata - skomentował w opisie.

Opis zdjęcia zaintrygował internautów. Niektórzy odebrali to jako znak, że rodzina Bieberów wkrótce się powiększy;

  • Mama i tata? Czyżby dziecko było w drodze?
  • Można już gratulować? Bylibyście wspaniałymi rodzicami.
  • Piękne zdjęcie i ten podpis... Nie mogę się doczekać, aż będziecie rodzicami.

Gdy fala spekulacji na temat ciąży Hailey ruszyła, głos postanowiła zabrać sama zainteresowana. Zdementowała plotki, że spodziewa się dziecka:

Myślę, że powinieneś zmienić ten opis na "Psi tata i psia mama" zanim ktokolwiek źle to zrozumie.

Nie jest to pierwszy raz, gdy pojawia się temat ciąży Hailey Bieber. Jakiś czas temu na ten temat wypowiedział się Justin, który zdradził, kiedy dokładnie zostanie ojcem.

Justin Bieber i Hailey Bieber
Justin Bieber i Hailey Bieber
Justin i Hailey Bieber we Francji
Justin i Hailey Bieber we Francji
Justin Bieber i Hailey Bieber - sylwester 2020
Justin Bieber i Hailey Bieber - sylwester 2020
Hailey i Justin Bieber
Hailey i Justin Bieber
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także