Michele Morrone już rozkochał w sobie polską aktorkę? O ich romansie aż huczy w mediach

Michele Morrone rozkochał w sobie polską aktorkę? Podobno wybrali się na kilka randek, o czym poinformował jeden z portali. Rewelacje skomentowała Blanka Lipińska. Co powiedziała?

Michele Morrone, to aktor, który wciela się w główną rolę w ekranizacji książki Blanki Lipińskiej, 365 dni. Od momentu, w którym potwierdzono, że zagra główną rolę, Włoch nie tylko zaczął pojawiać się w polskich mediach, ale także bierze udział w różnych wydarzeniach i imprezach. Na jednej z nich spotkał się z Julią Wieniawą i podobno stracił dla niej głowę.

Julia Wieniawa i Michele Morrone spotykają się?

Jak donosi Plotek, Julia Wieniawa i Michele Morrone spotykają się. Od momentu, w którym poznali się pod koniec zeszłego roku na jednej z branżowej imprez, Michele podobno oszalał na punkcie polskiej gwiazdy. Jak wyjawiają osoby z otoczenia aktorów, oprócz urody, zaimponowała mu temperamentem i żywiołowością.

Julia Wieniawa w

Julia Wieniawa w „Tańcu z Gwiazdami”

Podobno Michael obsypuje Julię komplementami i robi wszystko, by dała mu szansę. Gwiazda kilka razy zgodziła się wyjść z nim na randkę, aktor jednak nie odpuszcza:

Imponuje jej jego upór i szarmanckość, których brakowało ostatnio jej adoratorom. Zdaje sobie jednak sprawę z jego łatki playboya, ma też w tym roku kilka dużych premier filmowych i skupia się przede wszystkim na pracy. Michele jednak nie odpuszcza, więc kto wie jak to się potoczy – wyjawia znajoma Wieniawy w rozmowie z Plotkiem.

Czy gwiazdy rzeczywiście się spotykają? Ich relacje skomentowała Blanka Lipińska, autorka 365 dni książki, w ekranizacji której gra Morrone.

Nic mi na ten temat nie wiadomo, ale w sumie ładna byłaby z nich para – stwierdziła pisarka.

Chociaż na ten moment zarówno Michele, jak i Julia nie skomentowali tych rewelacji, trudno się nie zgodzić ze słowami pisarki.

Zobacz także: Julia Wieniawa pokazała swoje prawdziwe oblicze i poprosiła fanów i pomoc. Efekt? Lawina komentarzy!


Julia Wieniawa w bieliźnie. Nowy film Patryka Vegi

Julia Wieniawa w bieliźnie. Nowy film Patryka Vegi

Julia Wieniawa w

Julia Wieniawa w "Tańcu z Gwiazdami"

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×