NewsyMichele Morrone: piosenka "Feel It" już w sieci! W teledysku mnóstwo gorących scen z "365 dni"

Michele Morrone: piosenka "Feel It" już w sieci! W teledysku mnóstwo gorących scen z "365 dni"

Michele Morrone – piosenka Feel It
Michele Morrone – piosenka Feel It
Adam Streb
17.01.2020 12:18, aktualizacja: 20.01.2020 12:22

Michele Morrone, czyli Massimo z 365 dni, już zyskał w Polsce popularność dzięki roli w filmie Blanki Lipińskiej. Ten 30-letni, mierzący 183 cm wzrostu mężczyzna, od lat jest znany w swojej ojczyźnie, czyli we Włoszech, gdzie w 2016 roku wziął udział w tamtejszej wersji Tańca z gwiazdami. Zagrał też w wielu popularnych włoskich serialach.  Aktualnie rozkochuje w sobie Polki. Trailer do filmu 365 dni  z jego udziałem w ciągu zaledwie tygodnia obejrzano na YouTube już ponad 2 miliony razy. Film pojawi się w kinach 7 lutego.

Michele Morrone jest zakochany w Polsce

30-letni Michele Morrone jest rozwodnikiem. Jego była żona, Rouba Saadeh, to kobieta, która na codzień pracuje w domu mody Ellie Saab uznawanego za jeden z najbardziej ekskluzywnych na świecie. Para ma dwóch 5-letnich synów: Marcudo i Brado. Pochodzi z Melegnano – miasta położonego niedaleko Mediolanu. Od kilku lat aktor mieszka w Rzymie. Teraz jednak Michele coraz częściej przebywa w Polsce.

Miki jest zakochany w Polsce. Za każdym razem, jak jeżdżę po niego na lotnisko, to przytula mnie i mówi, że dobrze jest wrócić do domu. On jest tu przeszczęśliwy. To jest człowiek, który zjednuje sobie ludzi. W nim jest bardzo łatwo się zakochać, bo jest postacią otwartą. Jest po prostu kochany. U mnie w domu spędza całe tygodnie. Ma swoje dania ulubione. Specjalnie dla niego kupiłam ekspres do kawy. Nauczyłam się, co lubi jeść. Poznał też moją rodzinę – opowiadała Pomponikowi Blanka Lipińska.

Celebrytka nie zdradza jednak czy łączy ją z włoskim gwiazdorem coś więcej niż zawodowa przyjaźń.

Michele Morrone z piosenką "Feel It"

Piosenka Feel It nie tylko zapowiada debiutancką płytę Michele Marrone zatytułowaną Dark Room, której premiera odbędzie na 14 lutego, ale przede wszystkim promuje film Blanki Lipińskiej 365 dni. W klipie pojawia się wiele śmiałych scen. Jak zapowiada wydawca płyty włoskiego gwiazdora, w teledysku znajdują się niepublikowane fragmenty filmu.Współautorem piosenki jest Patryk Kumór.

Jakie są recenzje słuchaczy po wysłuchaniu piosenki? Wśród fanów panuje dwugłos. Niektórzy są zachwyceni przebojowym singlem Marrone, inni zaś uważają, że za bardzo zainspirował się hitem z filmu Pięćdziesiąt twarzy Greya czyli Earned It grupy The Weeknd.

Ta piosenka bardzo przypomina mi piosenkę The Weeknd, "Earned It - piszą internauci

A co wy myślicie?

Michele Morrone pojawi się w ekranizacji powieści 365 dni
Michele Morrone pojawi się w ekranizacji powieści 365 dni
Michele Morrone – piosenki
Michele Morrone – piosenki
Michele Morron – piosenka Feel It z płyty Dark Room
Michele Morron – piosenka Feel It z płyty Dark Room
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także