Michele Morrone: Żona i dzieci gwiazdy filmu „365 dni”. Kto skradł jego serce?

Michele Morrone: żona i dzieci

Michele Morrone: żona i dzieci

Żona Michele Morrone i dzieci. Jak wyglądają? Ile mają lat? Kim jest Rouba Saadeh? Życie prywatne Massimo z filmu 365 dni na świeczniku. Co o nim wiemy?

30-letni i mierzący 183 cm Michele Morrone, czyli Massimo z 365 dni, zyskał w Polsce popularność dzięki roli w filmie Blanki Lipińskiej. Od lat jest znany w swojej ojczyźnie, czyli we Włoszech, gdzie w 2016 roku wziął udział w tamtejszej wersji Tańca z gwiazdami. Uczestnicząc w programie mógł pochwalić się obrączką na palcu.

Michele Morrone: żona i dzieci. Jak wyglądają?

Żona Michele Morrone to Rouba Saadeh. Kim jest? Kobieta na co dzień pracuje w domu mody Ellie Saab, który uchodzi za jeden z najbardziej ekskluzywnych na świecie.

Rouba Saadeh – żona Michele Morrone (Massimo z 365 dni)

Rouba Saadeh – żona Michele Morrone (Massimo z 365 dni)

Michele i Rouba pobrali się w 2014 roku, gdy Massimo z 365 dni miał zaledwie 24 lata. Owocem ich miłości jest dwóch synów Marcudo i Brado. Chłopcy mają 5 lat.

Dzieci Morrone co jakiś czas możemy podziwiać na zdjęciach na Instagramie, jakie publikują dumni rodzice. Ciężko jednak szukać wspólnych zdjęć małżonków. Tłumaczymy dlaczego.

Michele Morrone z żoną i dziećmi

Michele Morrone z żoną i dziećmi

Michele Morrone: ślub i rozwód z żoną

Okazuje się, że Michele Morrone z żoną rozwiódł się po czterech latach małżeństwa. W 2018 roku para zakończyła swój związek. Podobno rozstali się w przyjaźni, a o ich separacji lokalne media dowiedziały się z dużym opóźnieniem. Na kilka miesięcy po rozstaniu Michele i Rouba wciąż publikowali wspólne zdjęcia w sieci.

Nie oznacza to jednak, że Rouba i Michele spijają sobie z dzióbków na przykład na Instagramie. Byli małżonkowie nie śledzą sowich profili, nie komentują też swoich poczynań w mediach. W archiwum można jednak znaleźć sporo ich pięknych zdjęć. Tak na przykład Michele Morrone i Rouba Saadeh wyglądali w dniu ślubu:

Ślub Michele Morrone

Ślub Michele Morrone

Czy Michele Morrone jest w związku?

Michele Morrone obecnie jest singlem, a taka wiadomość z pewnością ucieszy rzeszę jego fanek z Polski, jakich zyskał na długo przed premierą 365 dni.

Massimo z filmu Blanki Lipińskiej to przecież ucieleśnienie kobiecych fantazji – jest przystojny, dobrze zbudowany, ma świetnie prosperującą firmę, a do tego jest uzależniony od wysokiej adrenaliny. Wszystko zmienia się, gdy poznaje Laurę, kobietę, która zmienia go we wrażliwego i niezwykle delikatnego, totalne zaprzecznie macho.

Premiera 365 dni z Michelle Morrone już 7 lutego. Poniżej zwiastun.

Michele Morrone: wiek – data urodzenia i pochodzenie

Filmowy Massimo ma 30 lat. Urodził się 3 października 1990 roku i pochodzi z Melegnano – miast we Włoszech, które położone jest niedaleko Mediolanu. Od kilku lat mieszka w Rzymie.


Michele Morrone i Rouba Saadeh

Michele Morrone i Rouba Saadeh

Michele Morrone z żoną i synem

Michele Morrone z żoną i synem

Ślub Michele Morrone

Ślub Michele Morrone

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×