Szukaj

365 dni – zwiastun filmu Blanki Lipińskiej rozpala do czerwoności! „Grey” to przy tym wieczorynka! [WIDEO]

Zwiastun 365 dni. Blanka Lipińska pokazała oficjalny trailer filmu, który powstał na postawie jej pierwszego bestsellera o tym samym tytule. Nie brakuje mocnych i pełnych namiętności scen. Kiedy premiera i kto wciela się w głównych bohaterów?

Już 7 lutego na ekrany kin w całym kraju wejdzie pierwszy film Blanki Lipińskiej – ekranizacja bestsellerowej powieści 365 dni. Produkcja na długo przed premierą wywołała spore poruszenie w mediach.

Najpierw autorka dzieła wkręciła media w swój wymyślony ślub, za co spotkał ją bojkot w środowisku dziennikarskim, a potem wypuściła na rynek plakat, który wzbudził mnóstwo kontrowersji. Ostatecznie zdecydowano o ocenzurowaniu zdjęcia ocierającego się o erotykę.

Już sam poster zapowiadał mocny, pełny łóżkowych igraszek i ostrych scen film. Teraz możemy zobaczyć znacznie więcej, bowiem do sieci trafił właśnie zwiastun 365 dni. Fani twórczości Blanki Lipińskiej nie będą czuli się zawiedzeni. Pisarka stanęła na wysokości zadania i przygotowała coś, czego nie powstydziliby się jej koleżanki z branży za oceanem. Swoim najnowszym dziełem mogłaby zawstydzić nawet producentów słynnych 50 twarzy Greya.

Zwiastun 365 dni. Blanka Lipińska pokazała oficjalny trailer

8 stycznia, czyli dokładnie miesiąc przed premierą, do sieci trafił trailer filmu Blanki Lipińskiej. W zwiastunie nie brakuje pełnych namiętności scen w wykonaniu głównych bohaterów. Autorka dzieła dołożyła wielkiej staranności, by obsada 365 dni spełniała wymogi nie tylko wizualne, ale także aktorskie.

365 dni pełna obsada

365 dni pełna obsada

Kto występuje w filmie Blanki Lipińskiej? Główne role zagrali Anna Maria Sieklucka i Michele Morrone. Warto również wspomnieć o takich gwiazdach jak: Magdalena Lamparska, Natasza Urbańska, Grażyna Szapołowska czy Tomasz Stockinger.

Wiadomo także, że propozycję roli w filmie 365 dni odrzuciły Natalia Siwiec i Klaudia El Drusi, która swoją decyzję wytłumaczyła w rozmowie z reporterką Jastrząb Post:

Taka propozycja padła. To była najśmielsza scena z całego filmu i nie odważyłam się. Nie podołałabym temu. Przede wszystkim powstrzymał mnie fakt, że jestem mamą. Nie wyobrażam sobie, żeby moi synowie oglądali mnie w scenie, gdzie obciągam w samolocie mężczyźnie. Bo to właśnie o tą bardzo ważną scenę chodziło.

Fabuła 365 dni: Widzowie zobaczą historię Massimo, przystojnego szefa sycylijskiej rodziny mafijnej i Laury, dyrektor sprzedaży w luksusowym hotelu. Kobieta wylatuje na Sycylię, by ratować swój związek. Nie spodziewa się, że na jej drodze stanie Massimo. Mężczyzna porwie ją i uwięzi na 365 dni, podczas których ma go pokochać.

Film wyreżyserowała Barbara Białowąs, a autorem zdjęć jest Bartek Cierlica.

Piosenka promująca 365 dni na razie nie została opublikowana.

Czekamy na premierę, a poniżej publikujemy zwiastun. Czy film Blanki Lipińskiej ma szansę stać się kinowym hitem 2020 roku?


365 dni - aktorzy

365 dni - aktorzy

Michele Morrone w filmie 365 dni zagra Massimo

Michele Morrone w filmie 365 dni zagra Massimo

Anna Maria Sieklucka w filmie 365 dni zagra Laurę

Anna Maria Sieklucka w filmie 365 dni zagra Laurę

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×