Klaudia El Dursi miała dostać rolę w „365 dni”. Nie uwierzycie, dlaczego zrezygnowała

Klaudia El Dursi - 365 dni

Klaudia El Dursi - 365 dni

Klaudia El Dursi dostała propozycję zagrania w ekranizacji książki Blanki Lipińskiej 365 dni. Roli jednak nie przyjęła. Nie uwierzycie dlaczego? 

Blanka Lipińska, to autorka cyklu książek 365 dni, powieści określanej połączeniem 50 twarzy Graya Ojcem Chrzestnym. Od momentu, w którym pierwsza z części trylogii trafiła do księgarń, zarówno ona, jak i kolejne tomy, sprzedawały się błyskawicznie. Postanowiono więc zekranizować losy Laury i Massimo. Na początku lutego film 365 dni trafi do kin.

Klaudia El Dursi miała zagrać w ekranizacji książki Blanki Lipińskiej. Dlaczego odmówiła?

Lipińska jest jedną z osób nadzorującą produkcję, to ona odpowiada m.in. za wybór aktorów pasujących do jej wyobrażenia bohaterów. Przez wiele miesięcy ich tożsamość trzymała w tajemnicy. Wyjawiła ją podczas konferencji prasowej, która odbyła się w środę, 4 grudnia. W obsadzie znalazły się takie gwiazdy jak m.in. Natalia Janoszek, czy Natasza Urbańska.

365 dni - aktorzy

365 dni – aktorzy

W filmie miała okazję wystąpić także Klaudia El Dursi, uczestniczka znana z ósmej edycji Top ModelOstatecznie jej jednak nie przyjęła. Dlaczego? Okazuje się, że wszystko przez zbyt śmiałą scenę, którą miała zagrać. Modelce zaproponowano rolę stewardesy i jak fani książki dobrze pamiętają, to właśnie z nią Massimo przeżył bardzo namiętną przygodę w samolocie:

Taka propozycja padła. To była najśmielsza scena z całego filmu i nie odważyłam się. Nie podołałabym temu. Przede wszystkim powstrzymał mnie fakt, że jestem mamą. Nie wyobrażam sobie, żeby moi synowie oglądali mnie w scenie, gdzie obciągam w samolocie mężczyźnie. Bo to właśnie o tą bardzo ważną scenę chodziło – wyznała Klaudia.

Kto ostatecznie zagra tę dość odważną scenę? Tego Blanka Lipińska zdradzić nie chciała. Pewne jest jednak, że nie będzie to ani pisarka, ani Natalia Siwiec, która także odmówiła:

Ani Natalia, ani Klaudia nie miały czasu. To 12 godzin, cały dzień zdjęciowy, a one mają bardzo napięte grafiki. Prawda jest taka, że wszyscy zobaczą 7 lutego, kto zagrał stewardessę. Będą mogli powiedzieć, że albo tak sobie wyobrażali tę scenę, albo, że się mylili. Wpadłam na pomysł, aby zagrać stewardessę. Myślałam, że jestem jedyną osobą, która jest w stanie obronić tę scenę. Okazało się, że jednak nie, bo aktorka udźwignęła tę scenę bardzo dobrze – powiedziała w rozmowie z reporterka Jastrząb Post Blanka.

Zobacz: Blanka Lipińska na wakacjach pozuje w skąpym bikini. Pokazała rozstępy


Klaudia El Dursi

Klaudia El Dursi

Klaudia El Dursi w finale Top Model

Klaudia El Dursi w finale Top Model

Blanka Lipińska - 365 dni

Blanka Lipińska - 365 dni

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×