Szukaj

Blanka Lipińska ma pierwsze poważne problemy z filmem, a premiera tuż tuż. Konieczna była pilna zmiana

Blanka Lipińska musi zdjąć plakat reklamujący jej film 365 dni z wszystkich kin. Okazało się, że był zbyt kontrowersyjny. Dlaczego?

Pod koniec grudnia 2019 Blanka Lipińska zaprezentowała plakat reklamujący film 365 dni – widzimy na nim głównych bohaterów: czyli Massima, w którego wcielił się Michele Morrone i Laurę, czyli Annę Marię Sieklucką. Mężczyzna swoją ręką zasłania piersi kobiety, która opiera się na jego klatce piersiowej. Poster wywołał wielką burzę i Lipińska musi go zdjąć z wszystkich kin.

Blanka Lipińska – co powiedziała o plakatach reklamujących film? Dlaczego musi je zdjąć?

Blanka Lipińska ma za sobą trudny czas. Rozstała się z chłopakiem, padła też ofiarą medialnego bojkotu, w dużej mierze na własne życzenie. Autorka bestsellerów w sierpniu zamieściła zdjęcia ze ślubu, oznajmiając wszem i wobec, że „wyszła za mąż i zaraz wraca”. Do dziś wielu dziennikarzy omija ją szerokim łukiem na publicznych wydarzeniach i zarzuca jej „niedopuszczalną manipulację”, za którą zresztą przeprosiła przed naszą kamerą.

Ostatnio też ciężko pracowała nad ekranizacją swojej trylogii erotycznej „365 Dni„, „Ten dzień„, „Kolejne 365 dni„. Już niedługo, bo 7 lutego będzie można obejrzeć ekranizację powieści. Żeby promować dzieło, powstały tez plakaty, które jak się okazuje, będzie musiała zdjąć z wszystkich kin. Dlaczego?

Ja wiedziałam, że ten kraj nie jest gotów na film „365 dni” i pewnie nie był gotów na książkę, ale nie sądziłam, że tak bardzo. Wyobraźcie sobie, że musimy ocenzurować plakat, gdyż widzowie w kinach zgłosili zażalenie odnośnie plakatu, że deprawuje dzieci oraz obraża ich uczucia – oświadczyła Blanka Lipińska na swoim Instatsory.

View this post on Instagram

To był WSPANIAŁY ROK ❤️❤️❤️ Po brzegi wypełniony pracą ???????????????????????? Jestem wdzięczna ???????????????????????? Za każdy dzień, który minął ???????? Za każdy popełniony błąd ???????? Za każdą zdobytą nagrodę ???????? Za każdą bolesną lekcje ???????? Za każdy pobity rekord ???????? Za każde spełnione marzenie ???????? Za każdy sukces ???????? Za każde doświadczenie ???????? Dziękuje Wam za to wszystko ❤️ To dzięki moim Fanom mogę zmieniać siebie, ludzi i świat❤️ To dzięki Wam jestem tu, gdzie jestem i mam to co mam ❤️ Jesteście moją motywacją, moim wsparciem, moją armią ❤️ I obiecuje, że w roku 2020 … ….będę biegła jeszcze szybciej ???????? …..sięgała wyżej ???????? ……i patrzyła dalej ???????? CUDOWNEGO NOWEGO ROKU ????????✨ Oby rok, który minął był gorszy od tego, który nadchodzi…a nadchodzi NOWE ????

A post shared by Blanka Lipinska (@blanka_lipinska) on

Szybko znalazła jednak rozwiązanie. Poprosiła fanów o udostępnienie nowego plakatu z hasztagiem #cenzura365dni. Nowy poster jest wzbogacony tylko o napis „cenzura i 18+”, który przykrywa piersi i rękę. To jednak nie koniec. Blanka Lipińska ma poważny problem – Instagram zablokował hasztag #cenzura365dni. Premiera tuż tuż, a Blanka ma już pierwsze problemy.

Zobacz: Blanka Lipińska nie wzięła ślubu, a teraz się tłumaczy. Dlaczego oszukała swoich fanów?


Blanka Lipińska o problemach z plakatem

Blanka Lipińska o problemach z plakatem

Blanka Lipińska o problemach z plakatem

Blanka Lipińska o problemach z plakatem

Blanka Lipińska o problemach z plakatem

Blanka Lipińska o problemach z plakatem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×