Miesiąc temu huczało o ich ślubie. Właśnie się rozstali: „To będzie wyznanie tego tygodnia”

Blanka Lipińska rozstała się z partnerem

Blanka Lipińska rozstała się z partnerem

Kolejna para w polskim show biznesie zdecydowała się na rozstanie! Blanka Lipińska zdradziła, że znów jest singielką. Dokładnie wytłumaczyła też powód takiej decyzji.

Blanka Lipińska i Maciej Buzala byli świetną parą. Przynajmniej tak mogłoby się wydawać ich fanom. Autorka powieści erotycznych właśnie rozstała się z ukochanym. O wszystkim oczywiście opowiedziała na Instagramie. Okazało się, że zwyczajnie do siebie nie pasują. Ona oczekiwała od związku czegoś innego.

Zobacz: Blanka Lipińska nie wzięła ślubu, a teraz się tłumaczy. Dlaczego oszukała swoich fanów?

Uważamy, że to w ogóle nie jest wasza sprawa, ale jesteśmy naciskani przez naszych followersów. To będzie wyznanie tego tygodnia, a mianowicie rozstaliśmy się. Jak widzicie, nie oznacza to, że między nami coś się zmieniło. Wciąż się kochamy, ale uznaliśmy, że jesteśmy lepszymi kumplami niż związkiem. Ostatnie miesiące pokazały nam, że mamy dla siebie za mało czasu. Poza tym ja potrzebuję rozmowy, a Maciej spokoju i na tym polegał problem – mówiła w oświadczeniu na Instagramie.

Blanka Lipińska wyszła za mąż

Blanka Lipińska wyszła za mąż

Blanka zdradza jednak, że z Maćkiem rozstała się w przyjaźni. Kto wie… Może więc nie wszystko stracone?

Zobacz: Blanka Lipińska pokazała Laurę! Tak wygląda główna bohaterka jej filmu. Seksowna?

Jesteśmy najlepszym przykładem na to, że można podjąć spokojną, rozsądną decyzję. Jeżeli ludzie do siebie nie pasują, to nie zmuszać się, nie brnąć w to, tylko zostać przyjaciółmi. Nie mamy ochoty, żebyście mówili nam: „Ojej, wrócicie do siebie? Jesteście taką piękną parą”. Dalej będziemy ładni. Będziemy ładnymi przyjaciółmi”.

Blanka Lipińska wzięła ślub

Blanka Lipińska wzięła ślub

Lipińska i jej były ukochany a obecny przyjaciel po rozstaniu wybrali się razem do kina. Wciąż spędzają ze sobą czas, ale na innych „przyjacielskich” zasadach. Myślicie, że to dobre rozwiązanie?

Zobacz: Kinga Rusin o ślubie z Markiem Kujawą. Przed jakim błędem ostrzega inne gwiazdy? „Najgorsza rzecz, jaką można zrobić, to…” [WIDEO]


Blanka Lipińska jest już po ślubie

Blanka Lipińska jest już po ślubie

Blanka Lipińska z mężem

Blanka Lipińska z mężem

Blanka Lipińska - Magnum Fashion Show 2019

Blanka Lipińska - Magnum Fashion Show 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×