Szukaj

Michele Morrone – Massimo z „365 dni”. Kim jest? Ile ma lat? Skąd pochodzi?

Kim jest Michele Morrone, czyli Massino z filmu 365 dni Blanki Lipińskiej? Ile ma lat, skąd pochodzi, czy ma dziewczynę? Sprawdziliśmy.
Blanka Lipińska - Massimo, kto go zagra?

Blanka Lipińska - Massimo, kto go zagra?

Michele Morrone to odtwórca głównej roli w filmie Blanki Lipińskiej. Przystojny Włoch wcielił się w postać Massimo z 365 dni. O wyborze aktora decydowała autorka dzieła. Poszukiwania idealnego kandydata zajęły jej trochę czasu, ale opłaciło się. Morrone to ucieleśnienie marzeń każdej kobiety.

Zobacz: Blanka Lipińska wybrała obsadę do swojego filmu! Zdradziła nam, kto zagra główne role w „365 dni”! [WIDEO]

Blanka odrzuciła m.in. sugestie fanów na temat tego, że postać powinien zagrać Mikołaj Roznerski. Zdaniem pisarki bardziej przypomina on chłopca, niż postać, która mogłaby się wcielić w szefa sycylijskiej mafii.

Propozycja odrzucona! Po pierwsze on wygląda jak chłopczyk, a nie mężczyzna, a po drugie nie jest z Włoch. Tak jak już wiele razy mówiłam – kręcimy film, gdzie postaci będą z tego kraju, z którego są w książce.

Kim jest Michele Morrone, który zagrał Massimo w 365 dni?

W rolę Massima wcielił się włoski aktor Michele Morrone. Dobrze zbudowany, przystojny Włoch zyskał popularność w kraju występując w Tańcu z gwiazdami.

Aktor w 2016 roku podbił serca Włoszek, zajmując drugie miejsce w tamtejszym Tańcu z gwiazdamiW filmie towarzyszyć mu będzie młoda, polska aktorka, która ponoć już straciła dla niego głowę.

Zobacz: Blanka Lipińska pokazała mamę. Jest piękniejsza niż połowa gwiazd Hollywood! Padniecie z wrażenia

Michele Morrone – wiek. Ile lat ma aktor? Choć ciężko w to uwierzyć, urodził się 3 października 1990, czyli w 2020 skończy 30 lat. Pochodzi z włoskiego Melegnano i ma 183 cm wzrostu.

Czy Michele Morrone ma żonę? Wiadomość z pewnością ucieszy fanki przystojniaka z filmu Blanki. Okazuje się, że filmowy Massimo niedawno rozwiódł się z Roubą Saadeh (2014 – 2018), z którą ma dwóch synów 2 synów: Marcudo i Brado.

Kim jest Michele Morrone?

Morrone jest nie tylko z Włoch, ale także ma spore doświadczenie aktorskie, które z pewnością czyni go odpowiednim kandydatem do tej roli. Chociaż tabloid jest pewny, że to właśnie Michele wcieli się w postać Massima, Blanka Lipińska nie skomentowała tych doniesień.

Zobacz: Mega fucha przeszła Julii Wieniawie koło nosa! Blanka Lipińska zdradziła, które aktorki mogą zagrać w jej filmie „365 dni”


Michele Morrone - 365 dni

Michele Morrone - 365 dni

Michele Morrone pojawi się w ekranizacji powieści 365 dni

Michele Morrone pojawi się w ekranizacji powieści 365 dni

Blanka Lipińska - premiera Na bank się uda

Blanka Lipińska - premiera Na bank się uda

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×