Szukaj

Julia Wieniawa ujawniła nowe kulisy kryzysu z Antkiem Królikowskim. Już wiadomo, kiedy się zaczął: “Popłakałam się, bo nie chcę żyć w takim świecie”

Antek Królikowski i Julia Wieniawa

Czy Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki są parą?

Julia Wieniawa w wywiadzie dla magazynu Viva! opowiedziała o początkach kryzysu w swoim związku z Antkiem Królikowskim. Aktorka zdradziła również, co ją łączy z Nikodemem Rozbickim. Jak skomentowała ich wspólne zdjęcie zrobione przez paparazzi?

Plotki o kryzysie w związku Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego pojawiły się w mediach na długo przed rozstaniem pary, a wszystko przez przykrą sytuację jaka miała miejsce przed jednym z warszawskich klubów. Przypomnijmy, że Wieniawa nakryła Królikowskiego na spotkaniu z tajemniczą blondynką. Pech chciał, że całą sytuację obserwowali paparazzi. Zdjęcia błyskawicznie trafiły na czołówki kolorowej prasy.

Do całej sytuacji Julia odniosła się w wywiadzie dla magazynu Viva!. Wieniawa przyznała, że już wtedy w jej związku nie działo się najlepiej. Przy okazji nawiązała do spotkania z Nikodemem Rozbickim, który towarzyszył jej w trudnym czasie:

Niedawno, już podczas kryzysu z Antkiem, wieloletni kolega odprowadzał mnie pod klatkę, a tu paparazzi robi nam zdjęcia. Nie mieszkam w centrum, musiał mnie śledzić. Zapytałam, po co to robi. Powiedział: “Taki jest show-biznes mała”. Popłakałam się, bo nie chcę żyć w takim świecie – przyznała.

Wieniawa po raz pierwszy przyznała także, że jej związek z Antkiem to już przeszłość. Aktorów nadal łączy jednak przyjaźń:

To była moja pierwsza poważna miłość. Wiem, że było warto. Po prostu nasz czas się rozminął. Poznałam go trochę za wcześnie. (…) Mieliśmy inne oczekiwania od życia. I inne plany, chociaż nasze osobowości pasowały do siebie. Mamy takie same poczucie humoru. Uwielbiam z nim rozmawiać. Jestem przy nim bardzo otwarta, a on przede mną.

Julia, chociaż jest łączona z różnymi przystojnymi aktorami, zdradza że w tym roku to nie miłość będzie dla niej priorytetem:

Na razie skupiam się na pracy. W 2019 r. kończę płytę i mam parę sporych projektów aktorskich. Cieszę się, że robię nasz nowy serial Zawsze warto. Poruszonych jest w nim wiele tematów tabu. Myślę, że ta rola może otworzyć przede mną następne drzwi. Choć kto wie.

Ciekawe jak długo atrakcyjna Julia pozostanie singielką…

Julia Wieniawa oficjalnie potwierdziła rozstanie z Antkiem Królikowskim! Zadała mu właśnie ostateczny cios! Ujawniła WSZYSTKO!

Zaczęło się! Julia Wieniawa publicznie dogryza Antkowi Królikowskiemu! Zarzuciła mu oszustwo!

Julia Wieniawa wyciska siódme poty na siłowni i kusi pięknym biustem. Jest też nowy przystojniak u jej boku!


Czy Julia Wieniawa jest dobrą aktorką?

×