Jolanta Kwaśniewska to naprawdę imprezowa dusza. Była Pierwsza Dama RP na gali chwyciła za mikrofon i dała wokalny popis z gwiazdą disco-polo

Jolanta Kwaśniewska

Jolanta Kwaśniewska

Jolanta Kwaśniewska była jednym z gości na gali Osobowości i Sukcesy 2022. Była Pierwsza Dama postanowiła nieco zaszaleć i zaśpiewała razem z Marcinem Millerem z Boys. 

Jolanta Kwaśniewska dała się poznać Polakom jako Pierwsza Dama, gdy jej mąż w 1995 roku wygrał po raz pierwszy wybory na prezydenta. Aleksander Kwaśniewski pełnił tę funkcję przez kolejne 10 lat, a przy jego boku wiernie trwała żona, która zaskarbiła sobie ogromną sympatię. Swoją funkcję pełniła z wielkim zaangażowaniem. Nigdy nie angażowała się w politykę, ale zawsze miała swoje zdanie w najważniejszych tematach społecznych. Mocno angażowała się za to w działalność charytatywną i robi to do dnia dzisiejszego. Z powodzeniem prowadzi własną fundację, która pomaga osobom w największej potrzebie. W ostatnich tygodniach swoją uwagę skupia się przede wszystkim na sprawach uchodźców z Ukrainy i pomocy humanitarnej.

Była Pierwsza Dama nieustannie od lat cieszy się ogromną sympatią. Jolanta Kwaśniewska prowadzi we wszelkich rankingach popularności wśród żon prezydentów również ze względu na swój nienaganny styl. W znakomitej formie zaprezentowała się na gali Osobowości i Sukcesy 2022.

Jolanta Kwaśniewska szalała na parkiecie z Marcinem Millerem

Jolanta Kwaśniewska była jedną z uczestniczek minionej gali Osobowości i Sukcesy 2022. Była Pierwsza Dama jak zwykle zachwyciła wyczuciem stylu. W jednym z wcześniejszych wywiadów przyznała, że pełniąc swoją funkcję przy mężu sama dbała o stroje i makijaż. Garsonki i kostiumy nie były wówczas w jej stylu, ale tego wymagała od niej sytuacja.

Ubierałam się wbrew sobie, ponieważ tak naprawdę te kostiumiki, sukienusie takie, to nie jest to, co kocham, bo ja dobrze się czuję w takiej sportowej elegancji, ja lubię z takim zadziorem się bardziej ubrać i czasem tak się ubieram – mówiła w Vivie!

Na imprezę przyszła ubrana zgodnie ze swoimi preferencjami. Zdecydowała się na połyskującą czerń, a wszystko ożywiła pomarańczowymi szpilkami. Okazuje się, że gali nie tylko znakomicie wyglądała, ale też świetnie się bawiła. Do zabawy poderwał ją Marcin Miller z zespołu Boys. Kwaśniewska zaśpiewała z nim w duecie. Ich wspólne zdjęcie trafiło na okładkę Faktu. Zobaczycie ją w naszej galerii.


Jolanta Kwaśniewska - okładka Fakt 11.05.2022

Jolanta Kwaśniewska - okładka Fakt 11.05.2022

Jolanta Kwaśniewska - Gala Osobowości i Sukcesy Roku 2022

Jolanta Kwaśniewska - Gala Osobowości i Sukcesy Roku 2022

Jolanta Kwaśniewska - Gala Osobowości i Sukcesy Roku 2022

Jolanta Kwaśniewska - Gala Osobowości i Sukcesy Roku 2022

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×