Jolanta Kwaśniewska udowodniła, że wie, co w modzie piszczy. Jej stylizacja na Gali Osobowości i Sukcesy 2022, to strzał w 10!

Jolanta Kwaśniewska na gali

Jolanta Kwaśniewska na gali

Jolanta Kwaśniewska pokazała, że trendy nie są jej obce, wybierając stylizację na Galę Osobowości i Sukcesy 2022. Jak wyglądała? Zdjęcia.

Jolanta Kwaśniewska przez wielu uważana jest za najlepszą, a już na pewno za najbardziej stylową Pierwszą Damę po 1990 roku. Choć od prezydentury jej męża, Aleksandra Kwaśniewskiego minęło już wiele lat, jego małżonka nadal zajmuje wysokie miejsca w rankingach popularności – Polacy cenią ją nie tylko za sposób, w jaki pełniła obowiązki Pierwszej Damy.

Była prezydentowa słynie z nienagannego stylu i dobrych manier. Przez 10 sezonów uczyła w swoim programie Lekcja stylu reguł savoir-vivre. Jolanta Kwaśniewska mimo upływu lat, nadal prezentuje się nienagannie i jest chętnie brana przez Polki za przykład. Kiedy pojawia się publicznie, zawsze zachwyca stylizacją.

Kiedy pojawiła się na Gali Osobowości i Sukcesy 2022, udowodniła, że ciągle jest na bieżąco z trendami.

Jak wyglądała Jolanta Kwaśniewska na Gali Osobowości i Sukcesy 2022?

Jolanta Kwaśniewska w jednym z wywiadów opowiedziała o minusach, jakie wynikają z tego, że jest się żoną prezydenta. Zdradziła na przykład, że sama płaciła za swoje stroje i makijaże:

Wszyscy oczekują, że Pierwsza Dama będzie godnie reprezentowała kraj, prasa ocenia jej ubiór, fryzurę. Ta presja nie jest łatwa. Pewnie nie uwierzycie, ale będąc małżonką prezydenta, sama płaciłam za wszystkie ubrania, sama się czesałam i robiłam makijaż – mówiła w Vivie!

Dodała, że jej sytuacja była o tyle trudna, że jej działalność śledziły nie tylko polskie, ale także zagraniczne media:

Zdawałam sobie sprawę, że wszystko jest ważne. Jak mam obcięte włosy, czy mam odpowiedni makijaż, jak jestem ubrana. Małe rzeczy, które w moim prywatnym życiu nie miały znaczenia, tu urastały do rangi sprawy wagi państwowej. Kiedy gdzieś przyjeżdżałam, pisano o mnie: Hillary Clinton Wschodu i to dookreślenie powodowało, że media nie tylko w Polsce bardziej interesowały się mną, niż mogłoby to wynikać z mojej roli.

Jolanta Kwaśniewska powiedziała też, że często ubierała stroje, które były wbrew niej:

Ubierałam się wbrew sobie, ponieważ tak naprawdę te kostiumiki, sukienusie takie, to nie jest to, co kocham, bo ja dobrze się czuję w takiej sportowej elegancji, ja lubię z takim zadziorem się bardziej ubrać i czasem tak się ubieram.

Teraz jednak już nie pełni oficjalnych obowiązków i w końcu może nosić, co uważa za stosowne. Kiedy pojawiła się na Gali Osobowości i Sukcesy 2022, udowodniła, że ciągle jest na bieżąco z modą. Postawiła na czerń, którą przełamała wyrazistymi dodatkami. Nałożyła pomarańczowe szpilki, a usta i paznokcie pomalowała na piękna czerwień.  Jej strój uzupełniała niebanalna biżuteria. Do tego wszystkiego nienaganna fryzura. Była Pierwsza Dama RP wyglądała świetnie.

Zajrzyjcie do naszej galerii.


Jolanta Kwaśniewska - Gala Osobowości i Sukcesy Roku 2022

Jolanta Kwaśniewska - Gala Osobowości i Sukcesy Roku 2022

Jolanta Kwaśniewska - Gala Osobowości i Sukcesy Roku 2022

Jolanta Kwaśniewska - Gala Osobowości i Sukcesy Roku 2022

Jolanta Kwaśniewska - Gala Osobowości i Sukcesy Roku 2022

Jolanta Kwaśniewska - Gala Osobowości i Sukcesy Roku 2022

Komentarze

 • Miriam pisze:

  Rewelacji brak a duze kolczyki do dużych okularów to już poważny błąd.

 • Gość pisze:

  Na granicy z Ukraina dzieci potrzebuja pomocy tam jej teraz nie bylo zenada razem z coreczka hiena

  • Gość pisze:

   To zanim napiszesz kolejny komentarz to zajrzyj na FB jej fundacji byś zobaczył co i ile robi dla Ukrainy.

  • Gość pisze:

   A Ty pomogłaś?

  • Polak pomagający sąsiadom. pisze:

   A może czas pomyśleć o Polskiej głodnej społeczności?🤔😢 Tak blisko ich mamy a biedy nie dostrzegamy. Nic Nas historia nie jest w stanie nauczyć.MASAKRA.

  • GośćAABB pisze:

   No właśnie dlaczego nie pojechała na granicę z Ukrainą, skoro już raz była na granicy z Białorusią. Czyżby to było dla niej mniej ważne.

 • Gość pisze:

  Elegancka super Pani pozdrawiam serdecznie

 • Badis pisze:

  Stara krowa.brzydka usta mocna czerwień jak fupa małpy. Co to ma być tak ubierają do trumny

 • Gośćbrrr pisze:

  Ta kobieta to żenada moze na temat zapietego guzika czy nie , nic nie zrobiła choc uczestniczyła na spotkaniach Zgromadzenia Kobiet by cos zmienic😳myslę o wolnosci kobiety jej godnosci i prawach.

 • Gość pisze:

  Nonsens.
  Całość dobrze skomponowana, co daje styl indywidualny, nowoczesny i „poza metryką”; pasuje bez efektu zbędnego postarzania czy przesadnego odmładzania…

 • Gość pisze:

  jak wyłasczyc te wasze jebane powiadomienia !!!! wcale tego nie chciałam !

 • Gość pisze:

  No nie wiem czy tak dobrze wygląda.Tym strojem się postarzyła tylko buty fajne

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×