Szukaj

Johnny Depp zostawił Vanessie Paradis ogromny majątek!

Johnny Depp i Vanessa Paradis

Fot. ONS

Johnny Depp zapłacił 150 milionów dolarów Vanessie Paradis

Rozstanie Johnny’ego Depp’a i Vanessy Paradis było ogromnym zaskoczeniem. Para, która przez 14 lat żyła w szczęśliwym związku i doczekała się dwójki dzieci – 15-letniej Lily-Rose i 13-letniego Johna postanowiła zakończyć swój związek. Nieoficjalnie mówi się, że aktor zdradzał swoją partnerkę od kilku lat z Amber Heard, z którą na początku roku wziął ślub.

Zobacz: Johnny Depp i Amber Heard wzięli ślub!

To rozstanie sporo kosztowało Deppa. Jak donoszą zagraniczne media gwiazdor zostawił Paradis 150milionów dolarów i dom we Francji, który jest wart fortunę. 

Zapłacił Vanessie 150 milionów. Zostawił jej majątek, aby nie komentowała ich ostatnich wspólnych miesięcy. Były dla niej bardzo trudne, a on zachował się jak bydlę. Amber przywykła także do tego, że jest rozpieszczana. Johnny musi grać w filmach, aby na nią zarobić – czytamy w magazynie People.

Tak wysoka kwota wcale nie dziwi. Aktor w swojej karierze zagrał kilkanaście kasowych ról m.in. w „Piratach z Karaibów”. Kolejnym powodem, dla którego Depp zgodził się na tak zawrotną kwotę miała być obietnica ze strony Vanessy, że nie wyjawi szczegółów ich prywatnego życia.

Dom Johnnego Deppa i Vanessy Paradis

Dom Johnnego Deppa i Vanessy Paradis

 


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×