Widziana w towarzystwie przystojniaka Joanna Opozda nie ukrywa, że jest zakochana. Szczerze odpowiedziała na pytanie fanów

Joanna Opozda jest zakochana

Joanna Opozda jest zakochana

Joanna Opozda odpowiedziała na kilka pytań swoich fanów. Zdradziła, jak tak szybko wróciła do formy i ile jej synek ma już ząbków. Czy jest zakochana?

Joanna Opozda ma za sobą trudny czas. W lutym po raz pierwszy została mamą, ale te szczęśliwe chwile zakłócały kłopoty w związku. Kilka miesięcy wcześniej poślubiła Antka Królikowskiego. Latem ubiegłego roku aktorska para powiedziała sobie tak, by za kilka tygodni potwierdzić, że oczekują na narodziny dziecka. Szczęście nie trwało jednak długo, a mąż gwiazdy odnalazł miłość u boku innej kobiety.

Związek zakończył się jeszcze zanim mały Vincent pojawił się na świecie. Chociaż Asia planowała przez minimum rok zająć się synkiem i nie wracać do pracy, to życie w tym przypadku zaplanowało dla niej zupełnie inny scenariusz.

Bardzo bym chciała spędzać z synkiem cały swój czas. Niestety jest to niemożliwe. Sytuacja życiowa zmusiła mnie do szybkiego powrotu do formy i pracy. Muszę zarabiać, żeby utrzymać rodzinę – zwierzyła się w rozmowie z „Party”, gdy Vincent miał zaledwie dwa miesiące.

Antkowi układa się natomiast znakomicie z nową partnerką. Wiadomo, że z Izabelą próbują ułożyć sobie życie.

Cieszę się, że nie jest osobą publiczną, a wręcz stroni od show-biznesu i skupia na własnych celach. Jest moim aniołem. Jestem jej wdzięczny za każdy dzień, bo trwa przy mnie, a nie miała i nie ma lekko. […] Gdyby nie ona, mógłbym nie mieć siły, żeby poradzić sobie ze wszystkimi problemami, które nagle spotęgowały się jak nigdy wcześniej. […] Razem poradzimy sobie ze wszystkim. Dosłownie wszystkim. Przetrwaliśmy najgorsze i wierzę, że teraz będzie już tylko lepiej – dodał w wywiadzie dla Party.

Joanna skupiła się na pracy i dziecku. Dzięki pomocy swojej mamy i siostry udaje jej się łączyć karierę z macierzyństwem. Radzi sobie doskonale, co doceniają jej fani, z którymi jest stale w kontakcie na Instagramie. W poniedziałek zdecydowała się odpowiedzieć na kilka pytań. Zdradziła między innymi, ile zębów ma już Vincent i jak to zrobiła, że tak szybko wróciła do formy. Przyznała też, że jest zakochana.

Joanna Opozda przyznała, że jest zakochana

Joanna Opozda zorganizowała dla swoich fanów sesje pytań i dopowiedzi na Instagramie. Internauci skwapliwie skorzystali. Dowiedzieli się między innymi, że Vincent rośnie zdrowo, ale znowu nie przesypia nocy, bo wyrzynają mu się ząbki. Ma już dwa. Asia odebrała także sporo komplementów. Wyznała, że do formy wróciła dzięki tańcom z synkiem.

Zapewne też na fali doniesień na temat tego, że aktorka jest ostatnio widywana w towarzystwie przystojniaków, padło pytanie o to, czy jest zakochana. Jej odpowiedź była bardzo zdecydowana:

Tak, w synu.

Jak widać, to jeszcze nie czas na romantyczne uniesienia dla Joanny. Na razie skupiła się na dziecku i pracy. Wszystko jednak jeszcze przed piękną aktorką.


Joanna Opozda odpowiedziała na pytania fanów

Joanna Opozda odpowiedziała na pytania fanów

Joanna Opozda odpowiedziała na pytania fanów

Joanna Opozda odpowiedziała na pytania fanów

Joanna Opozda odpowiedziała na pytania fanów

Joanna Opozda odpowiedziała na pytania fanów

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×