Królikowski zabrał partnerkę na premierę, a Opozda imprezuje w towarzystwie KOLEJNEGO przystojniaka. To się porobiło…

Joanna Opozda na imprezie

Joanna Opozda na imprezie

Joanna Opozda zrelacjonowała imprezę, na której była w towarzystwie znajomych. Nie brakuje zdjęć u boku kolejnego przystojniaka. Tym razem to nie Malik Montana.

Joanna Opozda i Antoni Królikowski zdecydowali się pobrać, a krótko po ślubie okazało się, że nowożeńcy spodziewają się dziecka. Oczekiwali na narodziny synka, ale już po tym, jak Vincent przyszedł na świat, okazało się, że jego rodzice nie są razem. W krótkim czasie media obiegła wiadomość, że świeżo upieczony tata układa sobie życie u boku kolejnej kobiety.

Nie był to koniec zamieszania wokół aktora. Z bardzo przykrymi komentarzami spotkał się również wtedy, gdy wpadł na pomysł zorganizowania gali MMA, w której na ringu miały zmierzyć się sobowtóry Władimira Putina i Wołodymyra Zełenskiego. Po tym skandalu zdecydował się na dłuższy czas zrezygnować z obecności w social mediach i show-biznesie.

Antek i jego żona długo nie mogli dogadać się także w sprawie synka. Problemem były nie tylko alimenty, ale też opieka nad chłopcem. W pewnym momencie napięcie między nimi narosło do tego stopnia, że w sieci zaczęli prawdziwą wojnę. Każde z nich chciało bowiem udowodnić swoją rację opinii publicznej. W ostatnim czasie przepychanki ucichły, ale aktor nie ukrywał w wywiadzie, że żałuje ślubu z Joanną Opozdą.

Z przykrością stwierdzam, że tak. To było zdecydowanie zbyt wcześnie. Rok 2021 był dla mnie bardzo trudny, wiedziałem już, że pojawi się Vincent, więc w oczywisty sposób chciałem podołać – mówił w Party.

Antkowi układa się znakomicie w nowym związku. Niedawno pojawił się na premierze, na której zadebiutowała jego partnerka. To dla niej miał zostawić żonę. Tymczasem Joanna Opozda nie tylko rozwija karierę i zajmuje się synkiem.

Ostatnio media i internauci  plotkują o tym, że aktorka romansuje ze znanym raperem Malikiem Montaną. Gwiazdy bawiły się w jednym z warszawskich klubów. Wcześniej widziano ich tylko we dwoje warszawskiej Hali Koszyki.

Jednak w sobotę Asia znowu poszła do klubu i tym razem pokazała relację, a tam zdjęcia z kolejnym przystojniakiem.

Joanna Opozda na imprezie z przystojniakiem

Joanna Opozda w piece nad synem może liczyć na pomoc mamy, więc od czasu do czasu pozwala sobie na wyjście ze znajomymi. Tym razem pokazała relację z warszawskiego klubu Chaton Warsaw. Nie zabrakło koktajli, smakołyków i widać, że aktorka świetnie się bawiła.

Na kilku ujęciach widzimy go w towarzystwie przystojnego makijażysty gwiazd Harry’ego Jeffersona. Mężczyzna zajmuje się między innymi wizerunkiem Edyty Górniak, Karoliny Pisarek, czy właśnie Asi.

Jak widać, Joanna korzysta z życia i nie ma zamiaru przejmować się plotkami o kolejnych romansach.


Joanna Opozda na imprezie

Joanna Opozda na imprezie

Joanna Opozda na imprezie

Joanna Opozda na imprezie

Joanna Opozda na imprezie

Joanna Opozda na imprezie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×