Joanna Opozda wybrała imię dla dziecka. Antkowi Królikowskiemu nie przypadło do gustu. „Muszę z nim porozmawiać”

Joanna Opozda, Antek Królikowski

Joanna Opozda, Antek Królikowski

Joanna Opozda udzieliła obszernego wywiadu. Powiedziała w nim o imieniu i płci dziecka. Co dokładnie wyjawiła aktorka?

Joanna Opozda Antoni Królikowski spodziewają się dziecka. Para wzięła ślub w sierpniu tego roku. Po paru tygodniach Joanna oficjalnie poinformowała, że jest w ciąży, czym potwierdziła medialne doniesienia. Skąd zwłoka z ogłoszeniem tych informacji światu? Małżeństwo czekało na to, aż ciąża wejdzie w bardziej bezpieczny okres.

Aktorka opowiedziała nam ostatnio o tym, w jaki sposób wygląda jej kariera zawodowa podczas noszenia dziecka.

Niestety musiałam zwolnić ze względu na swoje zdrowie. Odrzuciłam sporo fajnych filmów, fajnych ról. Przykro mi z tego powodu. Nie ukrywam. To było gdzieś na początku, jeszcze tego brzucha nie było widać i nie mogłam kontynuować pracy. Ale zdrowie jest najważniejsze i nie mogłam tego przeskoczyć. Także już zwolniłam bardzo. Co będzie dalej? Nie mam pojęcia – wyznała.

Powiedziała nam też o tym, jak czuje się, będąc w ciąży.

Ciąża jest dla mnie bardzo trudnym czasem. Większość przeleżałam w łóżku. 3 razy patologia ciąży. Także ciężko mi znosić ten błogosławiony stan. Ja o tym nie opowiadam za bardzo, bo nie mam na to ani ochoty, ani czasu. Cieszę się, że dzisiaj jestem tutaj i czuję się dobrze, że jakoś wyglądam – powiedziała.

Pełen wywiad z Joanną możecie zobaczyć poniżej.

Joanna Opozda o płci i imieniu dla dziecka. Co powiedziała?

Joanna Opozda jeszcze więcej o ciąży opowiedziała w wywiadzie dla Party. Potwierdziła po raz kolejny, że znosi ciążę w nie najlepszy sposób. Jak powiedziała:

Miałam ogromne problemy zdrowotne, przeleżałam prawie całą ciążę w łóżku i praktycznie wycofałam się z życia publicznego, dlatego cieszę się, że mogłam wyjść z domu. Szczerze mówiąc, wcale nie czuje się kwitnąco. Mam wrażenie, że to ja służę ciąży, a nie ona mnie.

W dalszej części wywiadu potwierdziła, że spodziewa się synka i opowiedziała co nieco o jego imieniu.

Ja mam (imię dla dziecka – przyp. red.), ale Antek nie jest jeszcze do końca przekonany, więc chyba muszę z nim porozmawiać. Jakie? Jeszcze nie chcę mówić, zdradzimy to, gdy będziemy w stu procentach pewni – rozwiała wątpliwości.

Podczas rozmowy nie zabrakło też tematu hejterki, która wysyłała do Joanny obrzydliwe wiadomości. Aktorka chciałaby stanąć z nią „twarzą w twarz”. Dlaczego?

Chciałabym, żeby mnie przeprosiła i powiedziała, dlaczego pisze tak okrutne rzeczy. Wiem, że to jest bardzo nieszczęśliwa osoba – i to nie jest mój domysł. Mimo to nic nie daje jej prawa życzenia śmierci mojemu nienarodzonemu dziecku – wyjaśniła.

Joanna podzieliła się też z dziennikarzami swoimi planami na spędzenie świąt Bożego Narodzenia i sylwestra:

Musimy jeszcze doprecyzować szczegóły, bo część świąt spędzimy z moja rodziną, a część z bliskimi Antka. O sylwestrze w ogóle nie myślimy, bo z racji mojego złego samopoczucia imprezy nie są mi w głowie – podsumowała.

Trzymamy kciuki za Joannę i jej dziecko.


Joanna Opozda na Gali Marki Roku

Joanna Opozda na Gali Marki Roku

Joanna Opozda na Gali Marki Roku

Joanna Opozda na Gali Marki Roku

Joanna Opozda na Gali Marki Roku

Joanna Opozda na Gali Marki Roku

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×